Samsung OLED S95C: przedsprzedaż TV 2023

Samsung OLED S95C – wyjątkową serię można już zamawiać w przedsprzedaży. Przypomnijmy, że w 2023 roku flagowa seria TV OLED tego producenta dostępna jest w trzech wielkościach przekątnej ekranu.

Telewizory S95C marki Samsung korzystają z zaawansowanej technologii OLED, zapewniającej głęboką czerń, czystą biel oraz pełną paletę żywych kolorów. Dzięki połączeniu samoemisyjnych pikseli OLED oraz kropek kwantowych, obraz jest jeszcze bardziej realistyczny i jaśniejszy

Samsung OLED S95C: co warto wiedzieć?

Samsung QE77S95C / fot. Samsung

Dodatkowo, udoskonalony proces skalowania materiałów o niższej rozdzielczości pozwala na osiągnięcie jakości zbliżonej do 4K, co sprawia, że w najlepszych telewizorach Samsunga 2023 obraz jest niezwykle szczegółowy, pełen półcieni i przejść tonalnych, zadowalając fanów filmów.

Wyjątkową wydajność telewizora S95C zapewnia Neuronowy Procesor Quantum 4K, który w połączeniu z inteligentnymi możliwościami platformy Tizen, sprawia, że telewizor nie tylko imponuje jakością obrazu, ale także szybkością działania menu oraz liczbą oferowanych funkcji.

Niezwykłe wrażenia z oglądania potęguje również niezwykle smukła konstrukcja telewizora, którego obudowa ma zaledwie 11 mm grubości. Ten spektakularny design został osiągnięty m.in. poprzez umieszczenie portów w zewnętrznej skrzynce Modułu One Connect Pro, co daje większą swobodę w aranżacji przestrzeni. Moduł ten można przymocować do stopy telewizora lub położyć obok niego, co czyni Samsung OLED S95C najsmuklejszym telewizorem tej marki.

Samsung QE77S95C / fot. Samsung

Samsung OLED S95C nie tylko oferuje doskonały obraz, ale także dźwięk. Wielokanałowe wbudowane głośniki 4.2.2CH w połączeniu z technologią Dolby Atmos przeniosą widzów w sam środek akcji, zapewniając kinowe wrażenia dźwiękowe.

TV OLED w przedsprzedaży

Samsung OLED S95C
Samsung QE77S95C / fot. Samsung

Kupując jeden z telewizorów z tej serii w przedsprzedaży, istnieje możliwość zyskania soundbaru za symboliczną złotówkę, który będzie idealnym uzupełnieniem dla TV Samsung. Dodatkowo, dzięki technologii Q-Symphony, oba urządzenia stworzą zgrany duet, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe.

Promocja obowiązuje od 5 do 24 kwietnia 2023 roku lub do wyczerpania puli produktów.

Model telewizora  Soundbar

HW-Q800B

Soundbar

 HW-Q930B

 

QE55S95CATXXHX 
QE65S95CATXXH X
QE77S95CATXXH X
  • Oferta obejmuje najnowsze telewizory serii Samsung OLED S95C, w tym po raz pierwszy przekątną 77 cali.
  • OLED S95C w wersji 55 cali oferowany będzie z soundbarem HW-Q800B za 1 zł, a modele 65 i 77 cali z soundbarem HW-Q930B.
  • Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 5 do 24 kwietnia 2023 roku. Wysyłka produktów rozpocznie się 25 kwietnia i potrwa do 10 maja 2023 r.
  • Zestawy promocyjne można zamawiać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w Audio Color, RTV Euro AGD, Media Expert i Media Markt.
  • Telewizory Samsung – zobacz aktualne ceny

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *