Samsung HW-NW700: poznaj nowy soundbar

Samsung HW-NW700: poznaj nowy soundbar. Na początku stycznia z okazji targów CES 2018 odbywających się w Las Vegas informowaliśmy Was o wielu ciekawych sprzętach, które mogą być uzupełnieniem telewizora. Jednym z nich była listwa głośnikowa Samsung HW-NW700.

Samsung HW-NW700 Sound+ w końcu jest dostępny w sprzedaży. Co dokładnie wykorzystuje?

Samsung HW-NW700: co wiadomo?

Soundbar HW-NW700 / fot.Samsung

Soundbar NW700 Sound+ wyróżnia się smukłym i eleganckim designem, zoptymalizowanym pod kątem montażu naściennego pod super cienkimi telewizorami Samsung. Urządzenie ma szerokość 53,5 mm, co sprawia, że jest o 41 proc. cieńsze niż poprzedni model.

Dzięki temu jeszcze lepiej komponuje się z wnętrzem, w którym się znajduje. Wbudowany subwoofer pozwala zrezygnować z dodatkowych, zewnętrznych urządzeń, co ma wpływ na wygląd domowej strefy audio-wideo.
– Źródło: Samsung

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Soundbar poza minimalistyczną konstrukcją typu „One Body” zaoferuje aż siedem głośników. Pracująca w systemie 3 kanałów listwa głośnikowa wykorzystuje zaawansowane technologie, z których jedna ma zasadnicze znaczenie.

Chodzi o Distortion Cancelling, która optymalizuje wydobywający się dźwięk eliminuje zniekształcenia i polepsza basy. Sprzęt może pracować w trzech trybach DSP – Standard, SSE oraz Smart. Do tego dochodzi jeszcze system Surround Sound Expansion pozwalający na doznanie efektu dźwięku przestrzennego w całym pomieszczeniu.

– Źródło: Samsung

Samsung HW-NW700
Soundbar HW-NW700 / fot.Samsung

 Cena listwy głośnikowej Samsung zaczyna się od 2399 złotych.

Soundbar z telewizorem można połączyć bezprzewodowo – za pomocą sieci Wi-Fi lub przez Bluetooth. Po pierwszej konfiguracji oba urządzenia można będzie obsługiwać jednym pilotem, a jeśli akurat nie mamy go w zasięgu dłoni, do sterowania urządzeniami można wykorzystać smartfon lub tablet.

NW700 współpracuje także z aplikacją Multiroom, dzięki której możemy odtwarzać ulubioną muzykę z urządzenia mobilnego bezpośrednio z serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal (…)

Soundbar odtwarza formaty MP3, AAC, OGG, FLAC, WAV, ALAC, AIFF. Został wyposażony w analogowe i optyczne wejście audio. Jest kompatybilny z bezprzewodowymi głośnikami SWA-9000S, które można zastosować jako tylne satelity, tworząc w ten sposób system kina domowego.
– Źródło: Samsung

Źródło: Samsung

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *