Co nas czeka w styczniu 2019?

W styczniu znajdziecie u nas dużo informacji na temat nowych telewizorów i nie tylko. Za kilka dni rozpoczynają się jedne z największych targów elektroniki użytkowej w Las Vegas. Consumer Electronics Show 2019 w skrócie CES 2019 zaczynają się 8 stycznia i potrwają do 12 stycznia.

Jednak nowinki z technologicznego świata to tylko ułamek tego, o czym przeczytacie w styczniu. Przede wszystkim nie zabraknie najnowszych zestawień telewizorów, które warto wybrać. Poza rankingiem najlepszych telewizorów zajmiemy się także tematem TV o rozdzielczości 8K. Jeszcze do niedawna rządziły telewizory Ultra HD (4K), a teraz niektórzy producenci wprowadzają na rynek urządzenia mające dać nam o wiele lepszy obraz.

TV 8K / fot. Samsung

Drugim ważnym zestawieniem w styczniu będzie przegląd najchętniej kupowanych i opłacalnych telewizorów o dużych przekątnych (m.in. 65 cali za 3699 złotych, albo 58 cali za 2499 złotych). Okazuje się, że początek roku sprzyja takim okazjom, a my powiemy Wam, gdzie zajrzeć, by zdobyć dobry telewizor w promocji.

Na koniec miesiąca przygotowaliśmy test taniego i dobrego telewizora jednego z największych producentów. Do tego czasu przeczytacie u nas także informacje prasowe na temat najnowszych telewizorów i sprzętów je uzupełniających. Choć i tak wiadomo, że producenci będą bombardować nas głównie zapowiedziami z CES 2019.

Co najważniejsze, nie zabraknie także naszego komentarza w każdym takim tekście, żebyście wiedzieli, co warto kupić, a z czym dać sobie spokój.

W każdej chwili możecie skontaktować się z nami. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: jakitelewizorkupicredakcja@gmail.com

Pozdrawiamy Redakcja jakitelewizorkupic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: