Samsung HW-MS6500: nowy zakrzywiony soundbar

Samsung HW-MS6500 to zakrzywiony soundbar z linii Sound+. Urządzenie jest idealnym rozszerzeniem dla telewizorów Samsung QLED i UHD Premium z zakrzywionym ekranem.

Samsung HW-MS6500 to kolejny soundbar, który powstał w Audio Lab – laboratorium audio firmy Samsung w Los Angeles. Zastosowano w nim rozwiązania i funkcje, które pozwolą osiągnąć świetne efekty audio w domowym salonie. Wśród nich wymienić można technologię Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i zapewnia głębsze basy bez konieczności podłączenia osobnego subwoofera.

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Wykorzystanie systemu Surround Sound Expansion pozwala z kolei rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, tworząc efekt dźwięku przestrzennego. Szczególnie dobrze funkcja ta sprawdza się w trakcie oglądania filmów.
-Samsung

Samsung HW-MS6500 / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich soundbarów Samsung

Ciekawym rozwiązaniem jest głośnik niskotonowy wbudowany w listwę głośnikową. Dzięki temu oszczędzamy miejsce bez straty wysokiej jakości dźwięku. Samsung HW-MS6500 odtwarza formaty HD Audio, a częstotliwość próbkowania wynosi 96 kHz / 24 bit. Do telewizora podłączymy go bezprzewodowo.

Samsung HW-MS6500 oferuje jeszcze coś. To tryb Smart Sound, którego zadanie polega na analizie tego, co oglądamy i dopasowaniu najlepszej opcji odtwarzania ścieżki audio. Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach: czarny HW-MS6500 i srebrny HW-MS6501. Ceny obu urządzeń zaczynają się od 1999 złotych.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Taki soundbar to fajna sprawa, jednak koszt zakupu zaczynający się od niemal 2000 złotych może trochę przerażać. Za taką cenę jesteśmy w stanie skompletować amplituner z drewnianymi kolumnami, o czym pisaliśmy już wcześniej. Z drugiej strony taki soundbar faktycznie wygląda nieziemsko pod zakrzywionym telewizorem Samsunga.

Zobacz aktualne ceny wszystkich kin domowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: