Samsung HW-MS6500: nowy zakrzywiony soundbar

Samsung HW-MS6500 to zakrzywiony soundbar z linii Sound+. Urządzenie jest idealnym rozszerzeniem dla telewizorów Samsung QLED i UHD Premium z zakrzywionym ekranem. Czy warto go kupić?

Samsung HW-MS6500 to kolejny soundbar, który powstał w Audio Lab – laboratorium audio firmy Samsung w Los Angeles. Zastosowano w nim rozwiązania i funkcje, które pozwolą osiągnąć świetne efekty audio w domowym salonie. Wśród nich wymienić można technologię Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i zapewnia głębsze basy bez konieczności podłączenia osobnego subwoofera.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Samsung HW-MS6500: co warto wiedzieć?

Wykorzystanie systemu Surround Sound Expansion pozwala z kolei rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, tworząc efekt dźwięku przestrzennego. Szczególnie dobrze funkcja ta sprawdza się w trakcie oglądania filmów.
-Samsung

Samsung HW-MS6500
Samsung / fot. Samsung

Ciekawym rozwiązaniem jest głośnik niskotonowy wbudowany w listwę głośnikową. Dzięki temu oszczędzamy miejsce bez straty wysokiej jakości dźwięku. Samsung HW-MS6500 odtwarza formaty HD Audio, a częstotliwość próbkowania wynosi 96 kHz / 24 bit. Do telewizora podłączymy go bezprzewodowo.

Samsung HW-MS6500 oferuje jeszcze coś. To tryb Smart Sound, którego zadanie polega na analizie tego, co oglądamy i dopasowaniu najlepszej opcji odtwarzania ścieżki audio. Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach: czarny HW-MS6500 i srebrny HW-MS6501. Ceny obu urządzeń zaczynają się od 1999 złotych.

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Taki soundbar to fajna sprawa, jednak koszt zakupu zaczynający się od niemal 2000 złotych może trochę przerażać. Za taką cenę jesteśmy w stanie skompletować amplituner z drewnianymi kolumnami, o czym pisaliśmy już wcześniej. Z drugiej strony taki soundbar faktycznie wygląda nieziemsko pod zakrzywionym telewizorem Samsunga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *