Cineman VOD w telewizorach Samsung Smart TV

Cineman VOD w telewizorach Samsung Smart TV. Kto jak kto, ale Samsung wie, jak przekonać nas do oglądania najlepszych filmów i seriali. I wcale nie chodzi o serwis Netflix. Od początku lata użytkownicy aplikacji Cineman VOD w telewizorach Samsung Smart TV znajdą ogromną bazę multimediów na wyciągnięcie ręki.

Czy Cineman VOD w telewizorach Samsung Smart TV odniesie sukces? Jakie filmy warto zobaczyć w pierwszej kolejności?

Cineman VOD w telewizorach Samsung

Cineman VOD
Samsung UE65MU8002 / fot. Samsung

Aplikacja Cineman VOD dostępna w Samsung Smart TV pozwala korzystać z bogatej biblioteki filmów, która co miesiąc rozszerza się o nowe tytuły. Wśród oferowanych produkcji znajdziemy między innymi relacje z niezwykłych podróży, takie jak: „Wyprawa Kon-Tiki”, „Samotny rejs”, „Wysoka fala”, czy „Wielki błękit”.

W serwisie dostępna jest także sekcja CinemArt, gdzie do wyboru są produkcje dystrybuowane przez Gutek Film, w tym dobrze znana fanom Pedro Almodóvara „Julieta” oraz najlepsze filmy spod znaku Nowych Horyzontów, np. „Śmierć Ludwika XIV”.

Warto także obejrzeć „To tylko koniec świata”, najnowszy film Xaviera Dolana, który otrzymał Grand Prix na Festiwalu Filmowym w Cannes lub kontrowersyjny koreański thriller „Służąca”. Miłośnicy mocnych wrażeń w Cineman VOD mają do wyboru bogatą ofertę filmów akcji i thrillerów, takich jak „John Wick 2”, „Dzień Patriotów”, „Dziewczyna z pociągu” czy oscarowy hit Mela Gibsona „Przełęcz ocalonych”. Gratka czeka także fanów komedii, którzy w repertuarze znajdą między innymi. „Złe mamuśki” czy nominowany do Oscara „Toni Erdmann”.
– Samsung

Co jeszcze?

Są też hity, które po raz pierwszy zadebiutują w aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV. Jednym z nich jest słynna Odyseja:

Film opowiada niezwykłą historię badacza mórz. Dzięki jego działalności świat po raz pierwszy zainteresował się życiem oceanów i docenił tajemnicze piękno podwodnych głębin. Akcja sięga 1946 roku, kiedy to Jacques Cousteau (w tej roli Lambert Wilson) z rodziną mieszkają w domu położonym nad Morzem Śródziemnym.

Kapitan Coustea w dzień nurkuje, a nocą ogląda gwiazdy. Sielankę burzą jego ambicja i żądza przygód. Pragnie podążać za ideą podwodnych miast oraz wizją przeszczepiania ludziom skrzeli. Piękną scenerię bezkresu oceanów, raf koralowych i barw podmorskiego życia dopełnia muzyka skomponowana przez Alexandra Desplata, laureata Oscara za „Grand Budapest Hotel”.
– Samsung

Skorzystanie z usługi Cineman VOD jest proste. Wystarczy znaleźć aplikację w Samsung Smart TV lub wejść na stronę Cineman.

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Na początek polecamy kategorię CinemanFree, gdzie do dyspozycji będziemy mieli darmowe materiały wideo. Żeby skorzystać z pełnej wersji aplikacji trzeba dokonać płatności albo za pojedynczy film lub zestaw miesięczny.

Z drugiej strony nie zapominajmy, że jest też wspomniany przez nas Netflix. Jeżeli już płacić, to nie lepiej tam, gdzie zyskujemy o wiele większą bazę filmów i seriali (w tym także wyprodukowanych przez Netflix)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *