Filmy i seriale za darmo z Samsung Smart TV

Filmy i seriale za darmo z Samsung Smart TV Przypominamy o ciekawej promocji, z której mogą skorzystać osoby zastanawiające się nad telewizorami Samsung z QLED, Premium UHD lub UHD z 2017 roku. Dokonując zakupu TV, do końca roku otrzymają oni dostęp do kinowych hitów i sportowych wydarzeń za darmo na ekranie swojego nowego Smart TV.

Oczywiście jak w przypadku podobnych promocji wiele zależy od tego, z jakiej serii zakupimy telewizor. Im kupimy droższy model i z wyższej serii, tym możemy liczyć na bogatszy pakiet filmów i seriali za darmo. Do wyboru są trzy takie pakiety.

Filmy i seriale za darmo

Filmy i seriale za darmo
Samsung UE49MU7042 / fot. Samsung

Samsung Smart Pack to pierwsza wielomiesięczna oferta dostępu do filmów i seriali za pośrednictwem serwisów VoD, jakiej na polskim rynku jeszcze nie było. Kupując nowy telewizor, widzowie mogą korzystać z wybranych aplikacji i od razu po uruchomieniu urządzenia i jego zarejestrowaniu cieszyć się serialami, filmami i sportem w najlepszym wydaniu. W zależności od modelu telewizora dostępne są trzy wersje pakietów: Elite, Premium i Welcome*.
-Samsung

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

  • Wybierając QLED TV widzowie będą mogli skorzystać z Elite Smart Pack. Jest to najbogatszy z pakietów, który na start oferuje dostęp do HBO GO (3 miesiące) oraz Eleven Sports (6 miesięcy). Następnie, co 3 miesiące użytkownicy będą mogli wejść do filmowo-serialowego świata przez aplikacje Filmbox Live (na 6 miesięcy), VOD.pl (na 6 miesięcy) oraz player.pl (6 miesięcy).
  • Wraz z zakupem telewizora z serii Premium UHD MU9002, MU8002 i MU7002 widzowie otrzymają pakiet Premium Smart Pack, który zapewni dostęp do treści Filmbox Live (na 6 miesięcy). To jednak nie wszystko, bo po 3 miesiącach od momentu aktywacji pakietu do wykorzystania będzie voucher do aplikacji player.pl (na 6 miesięcy).
  • Gratka czeka także decydujących się na telewizor Samsung UHD TV z 2017 roku. Widzowie będą mogli wykorzystać miesięczny dostęp do Filmbox Live, a także kod do aplikacji VOD.pl, który pozwala korzystać z biblioteki filmów przez 6 miesięcy. Warto regularnie odwiedzać stronę www.smartpack.samsung.pl, aby sprawdzić czy Welcome Smart Pack nie zbogacił się o dostęp do nowego serwisu VoD.
  • – Samsung

Zobacz także: Gdzie oglądać telewizję online za darmo?

Potem wystarczy tylko odwiedzić stronę producenta, zapoznać się z regulaminem i zarejestrować nowy zakup. Po otrzymaniu mailem kodu aktywującego postępujemy według instrukcji i gotowe.

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Jest tylko jedno ale. Promocja może zakończyć się wcześniej – pula promocyjnych kodów jest ograniczona. Jednak z drugiej strony spoglądając na ceny telewizorów Samsung 2017, biorących w promocji, raczej nie martwilibyśmy się o to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *