Przedsprzedaż Playstation 5 zakończona?

Przedsprzedaż Playstation 5 START 11.01.2021 – godz 12.00 – wiadomość mailową o takim tytule dostało dziś co najmniej kilka tysięcy osób. Jednak dostępność Playstation 5 w Sony Centre jest zerowa. Co się stało z przedsprzedażą, która wystartowała godzinę temu?

Koncern Sony oficjalnie poinformował o przedsprzedaży konsoli Playstation 5. Dzisiaj w samo południe użytkownicy zapisani do newslettera Sony otrzymali informację na temat przedsprzedaży. Ta rozpoczęła się dzisiaj i miała potrwać do 20 stycznia albo do wyprzedania zapasów ze sklepu Sony Centre. Tymczasem godzinę później, strona z przedsprzedażą Playstation 5 nie działa, a dostępność PS5 jest zerowa. Co się stało?

Playstation 5 – dostępność

Przedsprzedaż Playstation 5
Przedsprzedaż Playstation 5 / fot. Sony

A miało być tak pięknie. Przedsprzedaż Playstation 5 w sklepie Sony Centre miała potrwać do 20 styczna 2021 roku (albo do wyczerpania zapasów). Niestety klikając w link prowadzący do konsoli Playstation 5 widnieje informacja o tym, że…

 

Przedsprzedaż Playstation 5
Sony Playstation 5 przedsprzedaż / fot. Sony

Okazuje się, że godzinę po rozpoczęciu przedsprzedaży PlayStation 5 strona z produktem została przeniesiona albo nie istnieje. Czyżby pojawiły się jakieś problemy techniczne na stronie Sony Centre związane z ogromnym zainteresowaniem nową konsolą? A może w ciągu godziny wszystkie sztuki zostały wyprzedane? Nie wiadomo, co jest tego przyczyną, że dostępność PS5 w przedsprzedaży w Sony Centre jest zerowa.

Konsola PS5: co w zestawie?

Przedsprzedaż Playstation 5
PRZEDSPRZEDAŻ Playstation 5 / fot. Sony

Przypomnijmy, że w przedsprzedaży PS5 ogłoszonej dzisiaj w samo południe oferowano poniższy zestaw:

  • konsola PS5 z napędem,
  • 2 kontrolery bezprzewodowe DualSense,
  • gra PS5 Sackboy: wielka przygoda,
  • gra PS5 MArvel’s Spider-Man: Miles Morales
  • subskrypcja Playstation Plus na 12 miesięcy.

Wysyłka powyższego zestawu gracza miała nastąpić 24 stycznia. Wchodząc na stronę sklepu internetowego Sony Centre co jakiś czas widać, że konsola PS5 nadal jest niedostępna. Nie ma żadnej dodatkowej informacji na temat jej ponownej dostępności. Jak tylko dowiemy się coś więcej, poinformujemy Was o dalszym losie przedsprzedaży PS5.

Źródło: Sony Centre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *