Przedsprzedaż Playstation 5 zakończona?

Przedsprzedaż Playstation 5 START 11.01.2021 – godz 12.00 – wiadomość mailową o takim tytule dostało dziś co najmniej kilka tysięcy osób. Jednak dostępność Playstation 5 w Sony Centre jest zerowa. Co się stało z przedsprzedażą, która wystartowała godzinę temu?

Koncern Sony oficjalnie poinformował o przedsprzedaży konsoli Playstation 5. Dzisiaj w samo południe użytkownicy zapisani do newslettera Sony otrzymali informację na temat przedsprzedaży. Ta rozpoczęła się dzisiaj i miała potrwać do 20 stycznia albo do wyprzedania zapasów ze sklepu Sony Centre. Tymczasem godzinę później, strona z przedsprzedażą Playstation 5 nie działa, a dostępność PS5 jest zerowa. Co się stało?

Playstation 5 – dostępność

Przedsprzedaż Playstation 5
Przedsprzedaż Playstation 5 / fot. Sony

A miało być tak pięknie. Przedsprzedaż Playstation 5 w sklepie Sony Centre miała potrwać do 20 styczna 2021 roku (albo do wyczerpania zapasów). Niestety klikając w link prowadzący do konsoli Playstation 5 widnieje informacja o tym, że…

 

Przedsprzedaż Playstation 5
Sony Playstation 5 przedsprzedaż / fot. Sony

 

Okazuje się, że godzinę po rozpoczęciu przedsprzedaży Playstation 5 strona z produktem została przeniesiona albo nie istnieje. Czyżby pojawiły się jakieś problemy techniczne na stronie Sony Centre związane z ogromnym zainteresowaniem nową konsolą? A może w ciągu godziny wszystkie sztuki zostały wyprzedane? Nie wiadomo, co jest tego przyczyną, że dostępność PS5 w przedsprzedaży w Sony Centre jest zerowa.

Konsola PS5: co w zestawie?

Przedsprzedaż Playstation 5
PRZEDSPRZEDAŻ Playstation 5 / fot. Sony

Przypomnijmy, że w przedsprzedaży PS5 ogłoszonej dzisiaj w samo południe oferowano poniższy zestaw:

 • konsola PS5 z napędem,
 • 2 kontrolery bezprzewodowe DualSense,
 • gra PS5 Sackboy: wielka przygoda,
 • gra PS5 MArvel’s Spider-Man: Miles Morales
 • subskrypcja Playstation Plus na 12 miesięcy.

 

Wysyłka powyższego zestawu gracza miała nastąpić 24 stycznia. Wchodząc na stronę sklepu internetowego Sony Centre co jakiś czas widać, że konsola PS5 nadal jest niedostępna. Nie ma żadnej dodatkowej informacji na temat jej ponownej dostępności. Jak tylko dowiemy się coś więcej, poinformujemy Was o dalszym losie przedsprzedaży PS5.

 

 

Źródło: Sony Centre

 

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

 • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
 • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
 • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
 • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
 • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
 • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: