Projektory laserowe Samsung: poznaj serię The Premiere

Projektory laserowe Samsung The Premiere debiutują właśnie w sklepach. To innowacyjne urządzenia z ultra krótkim rzutem obsługujące rozdzielczość 4K Ultra HD. Projektor dostępny jest w dwóch wariantach, jako 130-calowy LSP9T i 120-calowy LSP7T.

Projektory laserowe Samsung cieszą co roku najbardziej wytrwałych maniaków oglądania najlepszych filmów na ekranie projektora, a nie telewizora 4K. Jeśli chcesz wymienić stary model na nowy, albo po prostu nie masz co zrobić z gotówką, zobacz co dla Ciebie przygotował Samsung.

Projektory laserowe Samsung: ceny

Projektory laserowe Samsung
Projektory laserowe Samsung / fot. Samsung

Zaczynamy od kosztu zakupu. Samsung LSP9T kupisz już od 24 999 złotych. Tymczasem Samsung LSP7T jest tańszy aż o 12 tysięcy złotych. Cena projektora zaczyna się od 12 999 złotych. Dla porównania poniżej możecie zobaczyć jakie są najlepsze telewizory w podobnym przedziale cenowym.

Projektory Samsung: ciekawostki

Projektory laserowe Samsung
Projektory laserowe Samsung / fot. Samsung
  • The Premiere LSP9T osiąga szczytową jasność 2800 ANSI lumenów. To znacznie więcej od modelu tańszego. Samsung LSP7T oferuje jasność 2200 ANSI lumenów.
  • Potężny dźwięk przestrzenny w modelu The Premiere LSP9T to zasługa głośników o mocy 40 W i systemu dźwięku przestrzennego 4.2.
  • Model LSP7T ma 30-watowe głośniki w formacie 2.2.

Obsługa treści Smart TV

Projektory Samsung / fot. Samsung

The Premiere zapewnia także dostęp do platformy Samsung Smart TV, umożliwiając korzystanie z domowej rozrywki i popularnych aplikacji VOD.

Za pośrednictwem projektora The Premiere widz nadal może korzystać z ulubionych usług i aplikacji VOD. Kompatybilność z platformą Smart TV, znaną z telewizorów QLED, sprawia, że projektor cechuje intuicyjność i prostota obsługi. The Premiere włącza się natychmiastowo i z miejsca oferuje szybki dostęp do popularnych serwisów, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube.

 

Projektory Samsung / fot. Samsung

To czym odznaczają się projektory Samsung, to z pewnością jasny obraz i rozdzielczość 4K. Dodatkowo droższy model (Samsung LSP9T) wykorzystuje innowacyjną Technologię Potrójnego Lasera, która pozwala oddać kinową jakość zgodną z wizją reżysera. Takie wrażenia udało się uzyskać, dzięki wsparciu standardu HDR10+ i funkcji Filmmaker Mode.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *