Projektor Samsung The Freestyle wkrótce

Projektor Samsung The Freestyle już niebawem w Polsce. Kompaktowy projektor skrywa całkiem niezłe parametry techniczne. Jego cena sugerowana może wynosić ok. 3600 złotych. Dostępności spodziewamy się na wiosnę 2022 roku.

Projektor Samsung The Freestyle jest przede wszystkim mobilny, lekki i oferuje obraz o wielkości 100 cali. Sprzęt niedługo pojawi się w sklepach.

Projektor Samsung The Freestyle

Projektor Samsung The Freestyle
Projektor Samsung The Freestyle / fot. Samsung

Projektor został zaprezentowany na targach CES 2022. to właśnie tam mogliśmy zobaczyć nowe telewizory Samsung z oferty na 2022 rok. Jednak najnowszy kompaktowy projektor może być ciekawą alternatywą dla kupna telewizora.

Projektor Samsung The Freestyle
Projektor Samsung / fot. Samsung

Pokój dziecka, sypialnia, kuchnia, taras czy kemping to naturalne otoczenie dla tego mobilnego urządzenia. Projektor waży zaledwie 830 g, dzięki czemu z powodzeniem można go przenosić, a także zabierać ze sobą w każdą podróż. Obrotowa, unikatowa podstawa, umożliwia rotację obrazu do 180°, co otwiera przed widzami wiele nowych zastosowań i pozwala przenieść jakościową rozrywkę poza ściany salonu na sufit czy nawet poza mieszkanie.

Projektor wyświetla obraz do 100 cali,  a dzięki automatycznej regulacji obrazu, nie trzeba nic ustawiać. Po prostu wystarczy go włączyć i podłączyć do niego materiał wideo i gotowe.

Na Automatyczne Dostosowanie Obrazu składa się szereg funkcji i technologii, takich jak Autokorekta Efektu Trapezu, Automatyczne Wyostrzenie, czyli dopasowanie obrazu do koloru i rodzaju powierzchni, a także Automatyczne Poziomowanie. Wszystko to sprawia, że korzystanie z tego projektora jest szybkie i łatwe.

Za pomocą kabla USB typu C projektor połączymy z powerbankiem, żeby w szybki sposób go naładować.

Projektor Samsung / fot. Samsung

Bądź jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się więcej o przedsprzedaży projektora w Polsce i zarejestruj się na stronie samsung.com.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *