HBO Max w Polsce? Kiedy i jakie ceny?

HBO Max już wkrótce zastąpi najpopularniejszy w naszym kraju po Netfliksie serwis HBO GO. Co to oznacza dla obecnych posiadaczy abonamentu HBO GO? Czy wiadomo kiedy usługa zadebiutuje w Polsce? Jakich cen można się spodziewać?

HBO Max w Polsce ma pojawić się w pierwszym kwartale 2022 roku. Najbardziej prawdopodobnym okresem jest przełom lutego i marca. Niestety wciąż brak oficjalnych wieści od operatora, kiedy dokładnie zastąpi HBO GO. Jednak pewien serwis podaje dokładną datę już teraz.

Co już wiemy?

HBO Max w Polsce / fot. HBO

Warto dodać, że na Słowacji, nowa platforma ma być dostępna pod koniec lutego. Oznaczałoby to, że skoro HBO poszerza zasięg o kolejne (bliskie nam) kraje europejskie, to pozostaje mieć nadzieję, że do kolejnych krajów wkrótce dołączy Polska.

Według słowackiego serwisu Zive, HBO Max może pojawić się w Polsce 22 lutego 22 roku. Niestety wciąż brak oficjalnych informacji od operatora.

HBO Max: co zyskasz?

HBO Max
HBO Max w Polsce / fot. HBO

Abonenci zyskają przede wszystkim dwie rzeczy. Pierwsza to bardziej obszerna lista najlepszych filmów i seriali. Warto dodać, że swoją ofertą, Max może zagrozić liderowi na rynku – Netfliksowi. Zwłaszcza, że platforma może zaoferować także najlepsze filmy 2022: premiery kinowe, a niektóre z nich mogą być dostępne w ten sam dzień, kiedy te debiutują na dużym ekranie. To zdecydowana przewaga HBO Max nad Netfliksem. Ale może też być tak, że najlepsze filmy kinowe zadebiutują kilka albo kilkanaście dni po premierze w kinie. Jednak i tak to lepsze rozwiązanie niż czekanie na przykład rok, by obejrzeć dany film.

Dodatkowo nowi abonenci mogą być skuszeni znacznie tańszymi cenami. Co to oznacza w praktyce? Dwie rzeczy. Obecni posiadacze kont HBO GO nie muszą martwić się o podwyżkę. Cena ma zostać bez zmian. Obecnie to 24,90 zł na miesiąc. Jednak nowi użytkownicy mogą liczyć na promocyjną cenę (ok 21 zł).

Źródło: hbo, zive

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *