Projektor LG CineBeam: dane techniczne

Projektor LG CineBeam jest już w sprzedaży. Co zaoferuje poza możliwością oglądania najlepszych filmów i seriali na 120-calowym ekranie? Ile kosztuje nowy projektor LG?

Projektor LG CineBeam to model krótkoogniskowy klasy premium. W sklepach znajdziesz go pod nazwą LG HU915QE. Zobacz jakie oferuje parametry techniczne.

Projektor LG CineBeam (LG HU915QE): dane techniczne

Projektor LG CineBeam / fot. LG

LG HU915QE – zobacz aktualne ceny

 • Rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160)
 • Jasność 3700 ANSI lumenów
 • Źródło światła Laser 3-kanałowy
 • Żywotność źródła światła 20 000 godzin
 • Brightness Optimizer II Auto Brightness (jasność automatyczna) + Adaptive Contrast (kontrast adaptacyjny) + Iris Mode (sterowanie przysłoną)
 • Współczynnik rzutu 0,19 (100 cali przy 9,8 cm)
 • Rozmiar ekranu 90-120 cali
 • Korekcja geometrii obrazu 4-/9-/15-punktowa
 • webOS Tak (globalnie)
 • Połączenie bezprzewodowe Android/iOS
 • Zintegrowany głośnik 2,2-kanałowy, 40 W
 • Wejścia HDMI x 3 z eARC / USB 2.0 x 2
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.) 680 x 347 x 128 mm

To co zasługuje na uwagę to przede wszystkim imponująca rozdzielczość 4K Ultra HD, która od jakiegoś czasu jest wyznacznikiem tylko i wyłącznie najlepszych projektorów na rynku. A skoro o takowych mowa, LG HU915QE z pewnością do nich należy. Ten odznacza się jasnością na poziomie 3700 ANSI lumenów. Najnowsza generacja laserowych projektorów umożliwia długi czas użytkowania tego modelu. Producent informuje o żywotności wynoszącej do 20 tysięcy godzin.

Projektor LG CineBeam
Projektor LG CineBeam / fot. LG

W przypadku najlepszych projektorów LG, masz do wyboru oglądanie filmów na dużym ekranie. Minimalna wielkość wyświetlanego obrazu wynosi 90 cali. Największa to aż 120 cali.

Projektor LG / fot. LG

Do sprzedaży w Polsce trafił projektor krótkoogniskowy klasy premium – LG CineBeam HU915QE. Urządzenie zaprojektowano z myślą o miłośnikach dobrego filmu – najnowszy flagowy produkt do kina domowego firmy LG wyświetla wyraźny obraz o przekątnej 90 cali, gdy ustawimy go zaledwie 5,6 centymetra od ściany. A ogromny 120-calowy obraz dobrze prezentuje się z odległości jedynie 18,3 centymetra. Od dziś trwa również promocja – za zakup dowolnego projektora laserowego LG 4K CineBeam, kupujący odbierze głośnik Bluetooth LG XBOOM 360 RP4B o wartości 1349 zł.

Warto wspomnieć, że współczynnik kontrastu wynosi aż 2 000 000:1. Dzięki temu najnowszy projektor firmy LG zapewnia żywy, realistyczny obraz. Nawet jeśli będziesz z niego korzystał w ciągu dnia.

Jeśli zamierzasz kupić projektor, możesz skorzystać z promocji. Do 31 października 2022 lub do wyczerpania nagród trwa akcja promocyjna. Każdy przy zakupie może otrzymać głośnik Bluetooth LG XBOOM 360 RP4B o rynkowej cenie 1349 zł. Szczegóły na stronie LG.

 

Jak skorzystać z promocji?
1. Kup projektor objęty promocją i zachowaj dowód zakupu.
2. Zarejestruj zakup na stronie www.StrefaLG.pl
3. Po akceptacji zgłoszenia kurier dostarczy Twój prezent pod wskazany adres!

Dzięki intuicyjnemu systemowi webOS, znanemu doskonale posiadaczom telewizorów LG, projektor HU915QE umożliwia oglądanie ulubionych programów z serwisów streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV – bez konieczności podłączania dodatkowego urządzenia.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *