Telewizory LG OLED: 5 lat gwarancji na serie G2 i Z2

Telewizory LG OLED od lat cieszą się dużą popularnością w sklepach. Jednak teraz przy zakupie modeli z dwóch flagowych, tegorocznych serii, możesz skorzystać z czegoś ekstra. Chodzi o możliwość otrzymania gwarancji na panele OLED i to aż na pięć lat.

Telewizory LG OLED z serii OLED G2 i OLEDZ2 to najwyższe modele w swojej klasie. Pierwsza seria to flagowe TV OLED 4K. Druga to najlepsze telewizory OLED, ale o rozdzielczości 8K. Co zrobić, by przy zakupie jednego z nich zyskać 5-letnią gwarancję na telewizor OLED?

5 lat gwarancji na telewizory

LG OLED77Z29 / fot. LG

Telewizory LG OLED nieustannie wyznaczają nowe standardy jakości. Produkowane ściśle według norm, odznaczają się nie tylko doskonałymi parametrami, ale również trwałością i wysokim poziomem wykonania. Dlatego LG daje aż 5-letnią gwarancję na wszystkie wady matrycy w telewizorach LG OLED Z2 i LG OLED evo G2.

Oczywiście jak przystało na najlepsze telewizory LG, rozszerzona gwarancja dotyczy wszystkich wielkości przekątnych, dostępnych na polskim rynku w serii OLED Z2 oraz OLED G2. Warto dodać, że obejmuje ona nie tylko nowe urządzenia, lecz także te, które klienci zakupili wcześniej – przed informacją o 5-letniej, rozszerzonej gwarancji.

Czym są telewizory OLED?

Telewizory LG OLED
LG OLED65G23LA / fot. LG

Telewizory LG OLED wyposażone są w stworzoną przez firmę LG technologię samoświecących pikseli OLED, która gwarantuje prawdziwą czerń, niewiarygodnie realistyczne kolory i nieskończony kontrast. Ponadto, nowe modele na 2022 rok mają jeszcze więcej inteligentnych funkcji zapewniających możliwość idealnego dopasowania obrazu i dźwięku do swoich wymagań. Zarówno LG OLED serii Z2 SIGNATURE 8K, jak i OLED evo Gallery Design serii G2 wyposażono w nowy, inteligentny procesor α (Alpha) 9 Gen 5 gwarantujący zwiększanie jasności.

Warto przypomnieć, że najlepsze telewizory OLED od LG zostały już niejednokrotnie wyróżnione w tym roku. Chodzi między innymi o certyfikat Intertek, potwierdzający stuprocentową wierność oddawania barw i ich natężenia. Tę dbałość o jakość i trwałość produktów LG potwierdza również 5-letnia gwarancja na modele telewizorów OLED serii G2 i Z2 z 2022 roku.

Dzięki niej, użytkownicy mogą cieszyć się dłużej z doskonałego obrazu LG OLED. Zarazem wydłużona gwarancja trwałości przekłada się na zachowanie zasad zrównoważonego rozwoju i mniej obciąża środowisko, dzięki zmniejszeniu zużycia plastiku przy produkcji telewizorów OLED i wykorzystywania materiałów z recyklingu.

Obie serie są przeznaczone nie tylko dla miłośników oglądania filmów w jak najlepsze jakości. To także telewizory gamingowe. Przypomnijmy, że niedawno koncern LG wyposażył swoje inteligentne telewizory z systemem webOS w nowy interfejs dla graczy.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *