AmazonPrime Video z obsługą HDR10+

Samsung i Amazon Prime Video wprowadzają standard HDR10+. Oznacza to, że jeden z największych producentów telewizorów oraz popularny na całym świecie serwis streamingowy w końcu mogą pochwalić się całą biblioteką treści HDR w tym formacie. To zdecydowanie dobra wiadomość dla posiadaczy telewizorów Samsung UHD z 2017 roku, korzystających z serwisu Amazon Prime Video. Co zyskasz?

Samsung QLED/ fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED

Samsung Electronics i Amazon Prime Video poinformowały, że cała biblioteka treści HDR w serwisie Prime Video jest już dostępna w nowym otwartym standardzie HDR10+. Wykorzystuje on dynamiczne metadane, co przekłada się na wyższy kontrast i lepsze nasycenie kolorów.

Oferta serwisu Prime Video obsługiwana przez standard HDR10+ obejmuje setki godzin treści, w tym oryginalne produkcje Amazon, takie jak „The Grand Tour”, „The Marvelous Mrs. Maisel”, „Jean-Claude Van Johnson”, „The Tick” i „The Man in the High Castle”, oraz setki licencjonowanych tytułów. Użytkownicy serwisu streamingowego Prime Video jako pierwsi mogą cieszyć się treścią w standardzie HDR10+. Jest on dostępny we wszystkich telewizorach Samsung UHD z 2017 roku, w tym w najwyższej serii QLED TV.
– Źródło: Samsung

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory

Dzięki technologii HDR10+ w serwisie Prime Video, telewizory o szerokim zakresie dynamiki (HDR) na bieżąco zmieniają poziom jasności w poszczególnych scenach (pojedynczych klatkach). My otrzymujemy obraz najwyższej jakości, jaśniejsze obszary cieni, czy jeszcze precyzyjniejszą reprodukcję kolorów. Tutaj możecie zobaczyć całą ofertę filmów, programów i seriali na Prime Video.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021


Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: