Premiery Prime Video: Good Omen (sezon 2)

Premiery Prime Video to przede wszystkim seriale i filmy, które od razu po premierze pojawiły się w TOP10 najlepszych filmów na Prime Video. 29 lipca br. (dzień po premierze) zadebiutował premierowy, drugi sezon serialu Good Omen.

“Good Omen” to serial, który przenosi widzów w świat pełen niebezpieczeństwa, zagłady oraz starcia pomiędzy dobrem a złem. Armagedon zbliża się, a przepowiednie mówią o narodzinach syna szatana na Ziemi. W tej krytycznej sytuacji, Anioł Azirafal i demon Crowley podejmują ryzykowną decyzję, postanawiając wpływać na wychowanie tego dziecka. Pragną, aby dziecko wyrastało na zwykłego chłopca, niepociągającego za sobą apokalipsy, poprzez zapewnienie mu równowagi między dobrem a złem.

Dobry omen – nowość


Good Omens
2019 – 2023
1 godz.

Serial zdobył ogromne uznanie widzów i krytyków od momentu swojej premiery na platformie Prime Video. Kontynuuje on historię, która wywodzi się z bestsellerowej powieści Terry’ego Pratchetta i Neila Gaimana. Przez wiele lat Azirafal i Crowley ukrywają swoją prawdziwą tożsamość przed nadprzyrodzonymi współpracownikami z nieba i piekła, pełniąc tajną rolę opiekunów dziecka, którym zajmowali się. Jednak na dzień przed ostateczną wojną, okazuje się, że zajmowali się niewłaściwym dzieckiem, a syn szatana jest gdzieś tam na świecie, nieznany im.

Aby ocalić świat przed zagładą, Azirafal i Crowley wyruszają na desperackie poszukiwania syna szatana, który może posiadać niebezpieczne i niezwykłe moce. Jednocześnie sam chłopiec zaczyna odkrywać swoje nadprzyrodzone zdolności, które stanowią dla niego zarówno zagadkę, jak i przekleństwo.

Premiery Prime Video - Good Omen
Premiery Prime Video – Good Omen / fot. Prime Video

Serial łączy w sobie elementy mrocznej komedii, fantasy i dramatu, tworząc fascynującą opowieść o wiecznym starciu między dobrem a złem oraz niezwykłych relacjach, które mogą powstać nawet między odwiecznymi przeciwnikami. Głównymi bohaterami są Michael Sheen w roli Azirafala i David Tennant w roli Crowleya, którzy doskonale oddają napięcie i humor, towarzyszące ich postaciom w tej pełnej niespodziewanych zwrotów akcji historii.

W miarę jak fabuła rozwija się, widzowie poznają głęboko skomplikowane postacie, które stają przed trudnymi wyborami i moralnymi dylematami. Czy Anioł i demon, którzy kiedyś byli skazani na nieustającą walkę, odnajdą wspólne rozwiązanie i powstrzymają apokalipsę? Odpowiedzi na te pytania leżą w poszukiwaniu tajemniczego dziecka, które może mieć klucz do przyszłości całego świata.

Zaskakujące zwroty akcji, wciągająca fabuła i doskonała gra aktorska uczyniły z “Good Omen” jedną z najbardziej porywających serii na platformie Prime Video. To niepowtarzalne doświadczenie, które przenosi widzów w świat pełen niebezpiecznych tajemnic, przyjaźni i walki o losy ludzkości.

Zobacz także: TOP10 najlepsze filmy Prime Video

Zaglądajcie do kolejnych tekstów Premiery Netflix. W tym roku nie zabraknie jeszcze wielu hitów, o których premierach będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: Prime Video

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *