Premiery Netflix: Zjawiska (2023)

Premiery Netflix to przede wszystkim filmy, które od razu po premierze pojawiły się w TOP10 najlepszych filmów Netflix. W drugiej połowie kwietnia na platformie zadebiutował hiszpański horror z 2023 roku, który od razu stał się hitem. Premiera filmu miała miejsce 14 kwietnia br.

Co kilka dni przeczytacie u nas o kolejnych filmach, które pojawiły się od razu na szczycie zestawienia TOP10 najlepsze filmy Netflix. Dzisiaj przyglądamy się hiszpańskiej produkcji, która od razu po premierze wskoczyła do TOP10 najlepszych filmów Netfliksa i pozostanie tam zapewne przez jakiś czas.

Premiery Netflix: Zjawiska – fabuła


Fenómenas
2023, 1 godz. 34 min.

Pod koniec lat 90. Sagrario, Paz, Gloria i ojciec Girón postanawiają założyć zespół dochodzeniowy o nazwie Hepta, specjalizujący się w badaniu zjawisk paranormalnych. Mimo licznych trudności, z jakimi się borykają, z determinacją podejmują się śledztwa w antykwariacie, w którym dochodzi do niepokojących wydarzeń. To, co na początku wydawało się być zwykłą zagadką, okazuje się być najtrudniejszym wyzwaniem w ich dotychczasowym życiu.

Jako zespół, Hepta zdaje sobie sprawę, że muszą działać razem, korzystając z różnorodnych umiejętności i doświadczeń każdego z członków. Detektywistyczne zdolności Sagrario, wnikliwość i spostrzegawczość Paz, odwaga i zdecydowanie Gloria, oraz mądrość i doświadczenie ojca Giróna, stanowią niezbędne narzędzia w rozwiązywaniu tej zawiłej zagadki. W miarę jak badania się pogłębiają, Hepta odkrywa, że antykwariat skrywa mroczne tajemnice z przeszłości, które zagrażają nie tylko im samym, ale także całemu społeczeństwu.

Pojawiają się coraz bardziej złożone i niebezpieczne zjawiska paranormalne, a zespół staje w obliczu własnych lęków, traum i przekonań, które muszą przezwyciężyć, aby móc rozwiązać tę zagadkę. W miarę jak napięcie rośnie, Hepta musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami i trudnościami, które stoją na ich drodze. Ich determinacja zostaje wystawiona na próbę, a jednocześnie rośnie potrzeba współpracy, zaufania i solidarności. Każdy z członków zespołu musi stawić czoła swoim własnym demonom i walczyć z przeciwnościami losu, aby razem móc rozwiązać tę niezwykłą zagadkę.

Czy Hepta uda się odkryć prawdę skrywaną przez antykwariat? Czy zdołają ocalić siebie oraz innych przed rosnącym niebezpieczeństwem? Czy zdobędą wystarczająco dużo wiedzy i odwagi, by stawić czoła zjawiskom paranormalnym? Tylko czas pokaże, czy zespół Hepta będzie w stanie sprostać temu najtrudniejszemu zadaniu w swoim życiu i rozwikłać tę niezwykłą zagadkę, której rozwiązanie może zmienić ich świat na zawsze.

Zjawiska: obsada filmu

Premiery Netflix – Zjawiska / fot. Netflix
  • Belén Rueda – Sagrario
  • Gracia Olayo – Paz
  • Toni Acosta – Gloria
  • Emilio Gutiérrez Caba – Ojciec Girón
  • Ivan Massagué – Enrique
  • Óscar Ortuño – Pablo
  • Antonio Pagudo – Jesús

 

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *