Premiery Netflix – Szczęście dla początkujących (2023)

Premiery Netflix to przede wszystkim filmy, które od razu po premierze pojawiły się w TOP10 najlepszych filmów Netflix. W drugiej połowie lipca 2023 roku na platformie zadebiutował film Szczęście dla początkujących. 

Szczęście dla początkujących – nowość


Happiness for Beginners
2023
1 godz. 43 min.

Historia Helen, w której główną rolę gra Ellie Kemper, obiecuje emocjonującą przygodę i odkrywanie siebie na nowo. Po rozwodzie, kiedy czuje się zagubiona i potrzebuje zmiany, podejmuje decyzję, która kompletnie odmieni jej życie. Postanawia wziąć udział w górskiej wyprawie Szlakiem Appalachów z grupą nieznajomych, którzy podobnie jak ona szukają odskoczni od codzienności.

Początkowy plan Helen, by stać się najlepszą alpinistką, zostaje jednak zweryfikowany już na samym początku wyprawy. Spotkanie z odklejonymi towarzyszami podróży i dziką przyrodą otwiera przed nią zupełnie nowe perspektywy. W miarę jak wyprawa postępuje, Helen zaczyna odkrywać nie tylko swoje ograniczenia, ale także ukryte w niej siły i pasje.

Premiery Netflix - Szczęście dla początkujących (2023)
Premiery Netflix / fot. Netflix

Film jest oparty na popularnej powieści Katherine Center “Szczęście dla początkujących”, przypomina nam, że czasami trzeba się zgubić, aby odkryć prawdziwy sens życia i odnaleźć swoją drogę. Helen stawia czoła wyzwaniom, które zmieniają jej życie, i dzięki temu wyrusza w inspirującą podróż samopoznania.

Ta filmowa opowieść o odwadze, przyjaźni i odkrywaniu siebie na nowo przyciąga uwagę widzów, którzy emocjonalnie będą towarzyszyć Helen w jej przełomowej wyprawie, pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji i wzruszeń.

Zobacz także: TOP10 najlepsze filmy Netflix (lipiec 2023)

Zaglądajcie do kolejnych tekstów Premiery Netflix. W tym roku nie zabraknie jeszcze wielu hitów, o których premierach będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *