Telewizory Sony 2021 | premiera

Telewizory Sony 2021 nadchodzą wielkimi krokami. Premiera nastąpi 7 stycznia 2021 roku. Co już wiadomo? Zobacz najważniejsze informacje o nowych telewizorach Sony Bravia.

W tym roku ponownie nieźle namieszają telewizory Sony 2021. W ofercie  na pewno pojawią się modele z ekranami o rozdzielczości 4K i 8K. Do wyboru będziemy mieli telewizory LCD (LED) i OLED. Na razie nie wiadomo czy w tym roku producent także postawił na telewizory Full HD. Jednak wiele (a może wszystko) wyjaśni się już wkrótce. 7 stycznia 2021 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego zacznie się prezentacja telewizorów Sony Bravia na 2021 rok.

Telewizory Sony 2021
Telewizory Sony 2021 – premiera / fot. Sony
Już niedługo…
Bądź z nami i poznaj elektryzujące wiadomości!
Aktualizacja 01.2021 – wszystkie Sony Bravia na 2021 rok zostały zaprezentowane – kliknij poniżej, by pozna ofertę telewizorów Sony na 2021 rok.

 

Wchodząc na stronę Sonymożna już dzisiaj zobaczyć, że wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. Sony jest jednym z nielicznych producentów, który pełną ofertę swoich tv przedstawia jako pierwszy. Reszta producentów ogłasza pełną linię swoich telewizorów dopiero później (albo podczas targów CES).
Warto dodać, że prezentacja telewizorów Sony Bravia rozpocznie się kilka dni przed startem wirtualnych targów CES 2021 (11 stycznia 2021 r.). To właśnie w Las Vegas najwięksi producenci sprzętu przedstawiają informacje o swoich nowych modelach.

Na stronie producenta można również znaleźć informacje co zrobić, by w pierwszej kolejności dowiedzieć się o nowych modelach. Przede wszystkim wystarczy wysłać swojego maila i czekać na informacje o technologiach wykorzystywanych w telewizorach Sony Bravia. Z pewnością nowych, innowacyjnych rozwiązań w tym roku nie zabraknie.

W każdej chwili możecie zobaczyć (i porównać) co oferowały telewizory Sony z 2020 roku. Link do przewodnika po wszystkich seriach Sony Bravia (2020) znajdziecie poniżej:

Zobacz także: Najlepsze filmy 2024: najgorętsze premiery kinowe

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *