Nowe soundbary LG na 2020 rok

Nowe soundbary LG na 2020 rok. Targi CES 2020 to nie tylko najlepsze telewizory na 2020 rok. To również sprzęt audio je uzupełniający. Chodzi oczywiście o najnowsze soundbary.

Koncern LG pokazał linię soundbarów odtwarzających dźwięk o najwyżej jakości, łatwych do podłączania oraz wyposażonych w inteligentne funkcje. To modele o oznaczeniu SN11RG, SN10YG, SN9YG i SN8YG.

Nowe soundbary LG z Dolby Atmos i DTS:X

LG SN9YG / fot. LG

Z pewnością miłośnicy znakomitego brzmienia będą zadowoleni z technologii oferowanych przez soundbary od LG. Z najważniejszych warto wyróżnić Dolby Atmos i DTS:X. Z drugiej strony i tak w sklepach cieszą się soundbary do 1000 złotych. Jednak w tym roku wiele może się zmienić.

LG SN11RG / fot. LG

Nowe soundbary LG odtwarzają bogaty, realistyczny dźwięk, który urzeka precyzją oraz głębią. Linia produktowa na rok 2020 została opracowana w ramach długoterminowego partnerstwa z firmą Meridian Audio, dzięki czemu obejmuje więcej modeli wyposażonych w precyzyjnie dostrojone technologie, takie jak Bass and Space uwydatniająca basy i poszerzająca scenę dźwiękową, czy Image Elevation zapewniająca realistyczny efekt podniesienia sceny dźwiękowej tworzonej przez instrumenty wiodące oraz wokal.

Ponadto, większość soundbarów z linii na rok 2020 odtwarza dźwięk w systemach Dolby Atmos i DTS:X, pozwalających na uzyskanie dynamicznych i fascynujących efektów audio.

Automatyczna kalibracja dźwięku

Automatyczna kalibracja dźwięku to najważniejsza nowość w najnowszych soundbarach od LG. Na czym ona polega?

Funkcja AI Room Calibration, wprowadzona jako nowość w soundbarach LG klasy Premium automatycznie dostosowuje parametry odtwarzania do akustyki danego pomieszczenia pozwalając na zoptymalizowanie dźwięku. Zaawansowane modele soundbarów potrafią analizować wielkość pomieszczenia, co pozwala na automatyczne kalibrowanie odtwarzanego dźwięku.

4K Pass-Through, Asystent Google i eARC

LG SN11RG / fot. LG

Z najważniejszych opcji dodatkowych koncern wzbogacił soundbary o technologię 4K Pass-Through, Asystenta Google i zgodność z eARC.

Zobacz także | Najlepsze promocje na telewizory

Dzięki obsłudze zwrotnego kanału audio (eARC) użytkownicy mogą podłączać zewnętrzne urządzenia bezpośrednio do telewizorów kompatybilnych z eARC i odtwarzać dźwięk przestrzenny zapisany w formatach o wysokiej rozdzielczości, takich jak Dolby True HD lub DTS Master Audio (dotyczy soundbarów LG klasy Premium, modele SN11RG, SN10YG, SN9YG i SN8YG).

Nagrodzone soundbary CES Innovation Award

Na zakończenie warto dodać, że dwa soundbary LG zostały wyróżnione nagrodą za innowacje CES Innovation Award. To modele klasy Premium o oznaczeniu SN9YG i SN11RG.

Modele klasy Premium, SN9YG i SN11RG, zostały nagrodzone za podwyższoną jakość dźwięku oraz użyteczność. Ponadto, flagowy soundbar SN11RG w połączeniu z dwoma bezprzewodowymi głośnikami tylnymi, skierowanymi do przodu i do góry, tworzy 7.1.4-kanałowy system zachwycający widzów dźwiękiem docierającym ze wszystkich stron.

Ze względu na elegancki, przyszłościowy design, idealnie pasujący do minimalistycznego wyglądu 55- i 65-calowych telewizorów, stylowe soundbary znakomicie prezentują się w każdym salonie zapewniając poczucie wizualnej harmonii.


Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *