Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa. Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że w związku z ogólnopolską akcją „Siedź na du…e i oglądaj filmy” zainteresowanie platformami z filmami na żądanie sięgnęło zenitu. Oznacza to, że na nowe tytuły brakuje miejsca. Pożegnajcie się z 5000 filmów!

Dodatkowy ruch w postaci miliarda nowych użytkowników w zaledwie kilka dni spowodował ogromne obciążanie na łączach. Pierwszym objawem tego stanu rzeczy jest zmniejszenie rozdzielczości niektórych filmów. Drugim będzie usunięcie treści, które ważą zbyt wiele. Do końca tygodnia Netflix usuwa do 5000 tytułów.

 

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa

Znika kilka tysięcy filmów z Netflix (1)

Sytuacja jest niewesoła, bowiem władze spółki do której należy Netflix poinformowały, że wśród skasowanych pod koniec tego tygodnia tytułów znajdą się niestety również nowości.

To właśnie one ze względu na rozdzielczość 4K oraz w niektórych przypadkach 8K (i testowaną obecnie w tajemnicy 16K) filmy i seriale zajmują tak dużo miejsca, że trzeba się ich pozbyć. Jeśli zamierzasz zobaczyć premierowy, czwarty sezon Dom z papieru, kolejne odcinki czwartej serii Ricka i Morty’ego, lepiej się pośpiesz.

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa
Znika kilka tysięcy filmów z Netflix (1)

Niestety nie mamy pełnej listy kasowanych przez Netflix tytułów. Jak wyjaśniono podanie tak olbrzymiej ilości tytułów w tak krótkim czasie jest niemożliwe, a ta jest wciąż aktualizowana.

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa: co dalej?

Ku rozpaczy polskich fanów udało nam się potwierdzić, że znika premierowa kontynuacja Misia, pt.: Futro z misia – tegoroczny laureat do Oskarów 2021. Jeżeli nie zobaczyłeś jeszcze Cezarego Pazury w swojej życiowej roli, warto się pośpieszyć.

Jakie jeszcze seriale anuluje Netflix?

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa
Znika kilka tysięcy filmów z Netflix (1)

Niestety nieoficjalny 7 sezon BoJacka Horsemana również zostanie anulowany. Wiadomo, że w najnowszej odsłonie głosy podkładali, m.in. osoby związanie z pierwszych stron nowojorskich gazet. Teraz nigdy nie dowiemy się kim byli!

Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych czterech wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały. Bez obaw: Netflix nie usunie 5000 tytułów, rząd nie zainstaluje w naszych telewizorach kamerek, darmowy kanał tv dla dorosłych Anal+ nie istnieje, a opcje dostępne w menu serwisowym telewizora niestety nie działają. Pozdrawiamy redakcja😊

 

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: