Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa. Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że w związku z ogólnopolską akcją “Siedź na du…e i oglądaj filmy” zainteresowanie platformami z filmami na żądanie sięgnęło zenitu. Oznacza to, że na nowe tytuły brakuje miejsca. Pożegnajcie się z 5000 filmów!

Dodatkowy ruch w postaci miliarda nowych użytkowników w zaledwie kilka dni spowodował ogromne obciążanie na łączach. Pierwszym objawem tego stanu rzeczy jest zmniejszenie rozdzielczości niektórych filmów. Drugim będzie usunięcie treści, które ważą zbyt wiele. Do końca tygodnia Netflix usuwa do 5000 tytułów.

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa

Sytuacja jest niewesoła, bowiem władze spółki do której należy Netflix poinformowały, że wśród skasowanych pod koniec tego tygodnia tytułów znajdą się niestety również nowości.

To właśnie one ze względu na rozdzielczość 4K oraz w niektórych przypadkach 8K (i testowaną obecnie w tajemnicy 16K) filmy i seriale zajmują tak dużo miejsca, że trzeba się ich pozbyć. Jeśli zamierzasz zobaczyć premierowy, czwarty sezon Dom z papieru, kolejne odcinki czwartej serii Ricka i Morty’ego, lepiej się pośpiesz.

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa
Znika kilka tysięcy filmów z Netflix (1)

Niestety nie mamy pełnej listy kasowanych przez Netflix tytułów. Jak wyjaśniono podanie tak olbrzymiej ilości tytułów w tak krótkim czasie jest niemożliwe, a ta jest wciąż aktualizowana.

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa: co dalej?

Ku rozpaczy polskich fanów udało nam się potwierdzić, że znika premierowa kontynuacja Misia, pt.: Futro z misia – tegoroczny laureat do Oskarów 2021. Jeżeli nie zobaczyłeś jeszcze Cezarego Pazury w swojej życiowej roli, warto się pośpieszyć.

Jakie jeszcze seriale anuluje Netflix?

Tysiące filmów i seriali znika z Netflixa
Znika kilka tysięcy filmów z Netflix (1)

Niestety nieoficjalny 7 sezon BoJacka Horsemana również zostanie anulowany. Wiadomo, że w najnowszej odsłonie głosy podkładali, m.in. osoby związanie z pierwszych stron nowojorskich gazet. Teraz nigdy nie dowiemy się kim byli!

Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych czterech wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały. Bez obaw: Netflix nie usunie 5000 tytułów, rząd nie zainstaluje w naszych telewizorach kamerek, darmowy kanał tv dla dorosłych Anal+ nie istnieje, a opcje dostępne w menu serwisowym telewizora niestety nie działają. Pozdrawiamy redakcja😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *