Najlepsze telewizory 100 Hz do 3000 zł (maj 2021)

Najlepsze telewizory 100 Hz do 3000 zł Jaki telewizor kupić w przystępnej cenie, jeśli zależy nam na 100 Hz (120 Hz) matrycy do oglądania sportu? Sprawdziliśmy wszystkie modele dostępne w największych sklepach.

Okazuje się, że w cenie do 3000 złotych nie tak łatwo znaleźć lepszą matrycę – 100 Hz (120 Hz). W 2021 roku wciąż zaledwie dwa modele mieszczą się w tym przedziale cenowym. Jeśli pojawią się nowe modele, albo inne telewizory 100 Hz stanieją (do 3000 zł), wpis zostanie zaktualizowany.

 

Zobacz także:

Najlepsze tanie telewizory 100 Hz (maj 2021)

LG 55NANO863NA

Najlepsze telewizory 100 Hz
LG 49NANO863NA / fot. LG

Zobacz ceny telewizorów z serii LG NANO863NA


 • Ekran LED 55 cali
 • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
 • Technologia HDR: Advanced HDR (Technicolor), Dolby Vision, HDR10, HLG
 • Matryca 100 Hz
 • Moc głośników 2x10W
 • Smart TV webOS 5.0
 • Liczba HDMI 4
 • Liczba USB 3
 • Rok produkcji 2020

Jeśli kogoś nie zadowalają zwykłe telewizory 4K tego producenta (oznaczone jako UN), może wziąć pod uwagę telewizory z rodziny NanoCell (wyższej półki, potem są tylko telewizory OLED).  W LG 55NANO863NA mamy do czynienia z technologią NanoCell wykorzystującą nanocząsteczki, które oczyszczają kolory, odfiltrowując mdłe barwy i zwiększając czystość spektrum RGB.

Zobacz ceny telewizorów LG NanoCell

Do tego dochodzi więcej opcji poprawy obrazu, m.in. Dolby Vision czy α7 Gen3 Intelligent Processor – inteligentny procesor obrazu. W końcu mamy też prawdziwą 100hz matrycę (nie mylić z True Motion 200).

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz

Pomimo standardowej mocy głośników, telewizory NanoCell oferują wiele dodatkowych opcji poprawy dźwięku. Najważniejszą jest oczywiście Dolby Atmos, którą znajdziemy tylko w droższych i najlepszych telewizorach.  Smart Tv pracuje na systemie operacyjnym webOS 5.0.

Mniejszy model z tej samej serii  LG 49NANO863NA ma również 100 Hz matrycę.

 

Zobacz także:

TOP10: najlepsze telewizory 100 Hz (maj 2021)

LG 55NANO867NA (Media Expert)

Najlepsze telewizory 100 Hz
LG 55NANO863NA / fot. LG

Zobacz ceny telewizorów z serii LG NANO86 (NANO863/867)


 • Ekran LED 55 cali
 • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
 • Technologia HDR: Advanced HDR (Technicolor), Dolby Vision, HDR10, HLG
 • Matryca 100 Hz
 • Moc głośników 2x10W
 • Smart TV webOS 5.0
 • Liczba HDMI 4
 • Liczba USB 3
 • Rok produkcji 2020

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell


 

LG 55NANO867NA to model oferujący identyczne opcje poprawy obrazu, dźwięku oraz sieciowe i multimedialne, co modele oznaczone jako NANO863. Zapewne jak co roku producent przygotował identyczne telewizory, różniące się tylko jedną liczbą w nazwie, by były one oferowane w różnych sieciach sklepów. Jednak już od kilkunastu miesięcy niektóre sklepy oferują zarówno modele przygotowane specjalnie dla nich oraz dla konkurencyjnych sieci.

Jednak ma to znaczenie dla osób kupujących telewizor z jednej z tych serii, jeśli ich ceny znacznie się różnią. Przykładowo, jeśli modele NANO867 są droższe, a NANO863 są tańsze (albo na odwrót), to wiemy, że lepiej wybrać tańszą serię (bo zyskamy identyczne parametry techniczne).

Najlepsze telewizory 100 Hz do 3000 zł – nasz komentarz

Najlepsze telewizory 100 Hz
Najlepsze telewizory 100hz do 3000 złotych / fot. LG

Do 3000 złotych trudno znaleźć telewizor z lepszą matrycą. Jeśli chcesz przeznaczyć nieco więcej pieniędzy zobacz wszystkie telewizory 100 Hz. Obecnie zaledwie kilka modeli z ekranem 100 Hz możemy kupić za 3000 złotych, a ich liczba ciągle maleje… 

Jeśli natomiast nie chcesz wydawać fortuny na telewizor 100 Hz, zobacz nasze inne zestawienie Najlepsze tanie telewizory 100 Hz (powyżej 3000 zł).

 

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

 • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
 • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
 • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
 • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
 • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
 • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: