Telewizory Samsung Lifestyle: zobacz nową kampanię

Telewizory Samsung Lifestyle tu urządzenia wysokiej klasy, które cieszą się dużą popularnością w wielu sklepach. Nowa globalna kampania marki Samsung pod hasłem #Zrób to po swojemu z pewnością przybliży Wam najlepsze telewizory i projektory. Co warto wiedzieć?

#Zrób to po swojemu to kampania prezentująca urządzenia Lifestyle TV oraz nowoczesne projektory. Telewizory Samsung oferują całkowitą swobodę aranżacji i możliwość personalizacji na wiele różnych sposobów. Do wyboru są telewizory The Frame, The Serif, The Sero i The Terrace oraz projektory The Freestyle i The Premiere.

Telewizory Samsung Lifestyle: zobacz nową kampanię

Telewizory Samsung Lifestyle
Telewizory Samsung Lifestyle

The Frame to telewizor, który zrewolucjonizował rolę największego domowego ekranu we wnętrzu. Jego Design Obrazu sprawia, że często do końca nie wiemy, czy mamy do czynienia z telewizorem czy obrazem. Eleganckie i nowoczesne wzornictwo czy dostępny w zestawie Dopasowany Uchwyt sprawiają, że ekran prezentuje się jak prawdziwe dzieło sztuki.

Kampania prezentuje sześć historii zbudowanych wokół różnych stylów życia i pasji użytkowników. Każda z nich jest także realnym scenariuszem wykorzystania produktów z kategorii Lifestyle TV. Kampania została przygotowana z myślą o mediach społecznościowych, dlatego jest oparta na krótkich materiałach wideo i przyciągających spojrzenia kreacjach i postach.  Za wdrożenie kampanii w Polsce odpowiedzialne są  agencja VMLY&R oraz agencja mediowa Starcom.

Telewizor The Frame, który stanowi idealny mariaż sztuki technologii i designu, może służyć także jako ekran do prezentacji naszych zdjęć, grafik czy szkiców. Dzięki Obrotowemu Uchwytowi[1] można zmienić The Frame w pionowy obraz i wyświetlać dzieła w takim położeniu, w jakim zostały stworzone.

Co jeszcze warto wiedzieć?

LS KVThe_Freestyle

Telewizor jak obraz – poznaj The Frame | Samsung Polska – YouTube

Mobilny[2] projektor The Freestyle to obowiązkowa pozycja dla lubiących „kino pod chmurką”, ale nie tylko. Tymczasem innowacyjny projektor The Premiere to świetne rozwiązanie dla fanów prawdziwie kinowych wrażeń w domu.

Oglądaj filmy i seriale gdzie tylko chcesz z projektorem The Freestyle | Samsung Polska – YouTube

LS KVThe_Premiere

Oglądaj filmy jak w kinie – odkryj projektor The Premiere | Samsung Polska – YouTube

The Serif będzie świetnym wyborem dla tych, którzy są miłośnikami urzekającego designu.

Dopasowany do każdego wnętrza – poznaj telewizor The Serif | Samsung Polska – YouTube

Telewizory Samsung Lifestyle: zobacz nową kampanię
Telewizory Samsung Lifestyle: zobacz nową kampanię

Telewizor The Sero, który wyróżnia się za sprawą obrotowego ekranu, będzie niezastąpiony podczas przeglądania social mediów. Może idealnie posłużyć podczas nagrywania filmów na TikToka.

Nagrywaj lub oglądaj – poznaj telewizor The Sero | Samsung Polska – YouTube

Telewizory Samsung Lifestyle: zobacz nową kampanię

Chcesz obejrzeć mecz na tarasie? Idealnym wyborem będzie telewizor The Terrace, który jest odporny na warunki pogodowe.

Chcesz telewizor w plenerze – odkryj telewizor The Terrace | Samsung Polska – YouTube

Lifesctyle Screens KV_the Terrace_220623

[1] Uchwyt sprzedawany osobno. Jest kompatybilny z modelami 43”, 50”, 55” i 65”.

[2] Wymagany jest powerbank o mocy min. 50 W (20 V) w standardzie USB Power Delivery (USB-PD). Powerbank sprzedawany oddzielnie.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *