LG One:Quick Flex. Telewizor z obracanym ekranem

LG One:Quick Flex to nowoczesny telewizor biznesowy, który pojawił się na targach CES 2022. Model o oznaczeniu LG 43HT3WJ to telewizor z obracanym ekranem, który ma służyć głównie do komunikacji z innymi użytkownikami poprzez wideorozmowy.

LG One:Quick Flex (LG 43HT3WJ) to jednocześnie telewizor lifestylowy z funkcjami Smart TV, który możesz zabrać gdziekolwiek. Służy temu specjalna podstawa na kółkach. Niestety ta będzie do kupienia osobno. Co jeszcze wiadomo o 43-calowym telewizorze do zadań specjalnych?

LG One:Quick Flex: najważniejsze dane

LG One:Quick Flex
LG One:Quick Flex / fot. LG

LG One:Quick Flex to po prostu ekran nowej generacji do prostych i szybkich rozmów wideo. Uzupełnieniem 43-calowego inteligentnego telewizora jest wbudowana kamera z mikrofonem i głośnikami. Do tego podczas wideokonferencji możesz robić notatki na ekranie telewizora (tak samo, jak na tablecie). Dzięki specjalnemu rysikowi robienie notatek i rysowanie są niezwykle łatwe. Ponadto notatki można zapisać w plikach i przesłać za pomocą telefonu.

Quick Flex / fot. LG

Telewizor oferuje obracany ekran

LG One / fot. LG

Jednak i tak największą zaletą ekranów od LG jest możliwość obrotu ekranu oraz ruchoma podstawa:

Ekran zamocowany na specjalnej podstawie można obracać zarówno pionowo, jak i poziomo w zależności od wymiarów i sposobu prezentowanej treści. Ponadto można go używać w każdym pomieszczeniu, do którego podstawa może wjechać na kółkach. Może być wykorzystywany do różnych celów zarówno prywatnych, w biurach, jak i publicznych holach, podczas organizacji wideokonferencji, projektowania demo, współpracy w grupie itd.

LG One:Quick Flex
LG / fot. LG

Nie wiadomo, kiedy dokładnie modele z tej serii trafią do sprzedaży w Polsce. Nie podano także sugerowanych cen TV 43″ oraz podstawy, która będzie do kupienia osobno.

Wpis będziemy aktualizować o nowe informacje na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *