LG NANO90: galeria telewizorów NanoCell

LG NANO90 to jedna z kilku tegorocznych serii telewizorów z ekranami Nanocell. Poza nimi są jeszcze, m.in. serie NANO85, NANO97 i NANO99.

Dzisiaj przyglądamy się telewizorom LG z serii NANO90. Zobaczcie jak prezentują się telewizory LG NanoCell na zdjęciach.

LG NANO90: co oferuje?

LG 86NANO90UNA / fot. LG

 Sprawdź aktualne ceny telewizorów NanoCell od LG


Niedawno informowaliśmy Was o tym, czego można spodziewać się po serii NANO85. Drugą z serii NanoCell jest LG NANO99 oferująca rozdzielczość 4K. Pozostałe (wyższe) dwie serie zostały wyposażone w matryce 8K.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 8K

LG 86NANO90UNA / fot. LG
LG 86NANO90UNA / fot. LG

Zobacz jaki telewizor LG NanoCell warto kupić?

Telewizor LG: co jeszcze?

LG 86NANO90UNA / fot. LG

Seria prezentuje się równie elegancko, co modele z serii podstawowej. Tutaj ponownie mamy do czynienia z dwoma nóżkami, a nie z podstawką pośrodku.

Zobacz także | Jaki telewizor LG kupić?

TV LG oferuje na razie dwie wielkości ekranu: 65 i 86 cali. Możliwe, że na polski rynek trafią jeszcze wersje 55″ oraz 75″.

LG NANO90
LG 86NANO90UNA / fot. LG
LG NANO90
LG 86NANO90UNA / fot. LG

Smart TV pracuje na systemie operacyjnym webOS 5.0. W zestawie z telewizorem otrzymamy wygodnego w użyciu pilota Magic.

Źródło: LG

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: