Samsung TU8000: minigaleria standardowych TV 4K

Samsung TU8000: galeria standardowych TV 4K.  Tym razem zapraszamy do obejrzenia zdjęć tegorocznej serii telewizorów Samsunga o rozdzielczości Ultra HD. Modele mają wiele do zaoferowania.

Samsung TU8000 odznacza się nieco innymi parametrami technicznymi, niż seria TU7000, o której ostatnio pisaliśmy. Jednak wizualnie wygląda bardzo podobnie. Zobaczcie jak wam się podobają nowe telewizory Samsunga na 2020 rok.

Samsung  seria TU8000

Samsung TU8000 / fot. Samsung

Osoby zastanawiające się jaki telewizor Samsung kupić będą miały w tym roku do wyboru kilka serii. Tanie i proste telewizory 4K (serie TU7000 i TU8000), telewizory QLED oraz Frame, Sherif i Sero. Więcej o nich możecie przeczytać u nas już od kilku tygodni.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Samsung TU8000
Samsung TU8000 / fot. Samsung

Telewizory z tej serii będą dostępne w kolorze tradycyjnej czerni. Dla porównania modele z niższej serii TU7000 mają tytanowo-szarą ramkę otaczającą ekran.

Samsung tv / fot. Samsung

Posiadacze tej serii telewizorów również będą mogli uporządkować nieco kable wystające z telewizora. Modele z tej serii oferują wygodne rozwiązanie – Clean Cable Solution, pozwalające na ukrycie przewodu w nóżce telewizora.

 

W przypadku standardowych telewizorów Samsung o rozdzielczości Ultra HD, na próżno szukać 100 Hz matrycy. W tym roku tylko modele od serii Q70T – telewizory QLED – będą ją oferować.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz

Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie telewizory zadebiutują na polskim rynku, ani w jakich cenach będzie je można nabyć.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *