LG Eclair: nowy soundbar do telewizorów LG

LG Eclair to nowy soundbar do telewizorów LG i nie tylko. Najbardziej kompaktowy soundbar firmy LG wypełnia dźwiękiem całe wnętrze, a sprzęt bez problemu podłączysz do telewizora.

Co jeszcze zaoferuje kompaktowy soundbar LG Eclair o oznaczeniu LG QP5? Pomimo tego, że ten idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, to oferuje dość sporo. Jedną z ciekawszych nowości jest obsługa technologii Dolby Atmos oraz mocny bas, przy obniżonym poziomie wibracji.

LG Eclair: co oferuje?

Sprzedaż soundbaru LG Eclair (LG QP5) właśnie się rozpoczęła. W oczekiwaniu na debiut na polskim rynku, warto dowiedzieć się więcej o nowym soundbarze LG. Ten został nagrodzony w konkursie CES Innovation Award 2021 i pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia odtwarzanie dźwięku na najwyższym poziomie.

Poza obsługą Dolby Atmos, dochodzi także kompatybilność z DTS:X. Oczywiście soundbar z wyższej półki odznacza się również eleganckim wyglądem. Ma owalny kształt, pokryty jest tkaniną typu dżersej w kolorze czarnym albo białym.

LG Eclair White Lifestyle 02.jpg
Zaawansowany 3.1.2-kanałowy system dźwiękowy LG Eclair z bezprzewodowym subwooferem został dostrojony przez firmę Meridian Audio. Zastosowana technologia Horizon zapewnia wyjątkowe bogactwo detali oraz poczucie przestrzeni. Umożliwia przetwarzanie sygnału stereofonicznego na fascynujące brzmienie wielokanałowe – z poszerzoną sceną dźwiękową i równowagą tonalną zgodną z oryginalnym nagraniem.
LG Eclair: nowy soundbar / fot. LG
Obsługa zwrotnego kanału audio (eARC) umożliwia przesyłanie sygnału dźwiękowego z kompatybilnych telewizorów w bezstratnych formatach 5.1-, 7.1-kanałowych oraz obiektowych, czyli Dolby Atmos i DTS:X.
Posiadacze telewizorów z roku 2021 mają do dyspozycji również funkcję TV Sound Mode Share. Odpowiada ona za emisję bogatej w szczegóły ścieżki dźwiękowej, zapewniając jednocześnie autentyczne i czyste brzmienie1. A jest to możliwe poprzez połączenie mocy obliczeniowej najnowszych procesorów α (Alpha) AI firmy LG, a także funkcji AI Sound Pro.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *