Soundbary LG z oferty na 2021 rok. Co wiemy?

Koncern LG poinformował o swoich nowych soundbarach z oferty na 2021 rok. Do wyboru mamy soundbary LG z kilku serii. Poza najwyższą jakością dźwięku, te mają zapewnić dostęp do funkcji opartych na sztucznej inteligencji oraz szereg innych udogodnień.

Soundbary z 2021 roku nie tylko oferują zróżnicowane parametry techniczne, ale też zgodność z technologiami Dolby Atmos i DTS:X. Modele SP11RA, SP9YA, SP8YA, SP7Y i SPD7Y pojawią się w sklepach w Europie jeszcze w tym miesiącu.

Soundbary LG 2021 / fot. LG

Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG


Soundbary LG: najważniejsze cechy

soundbary LG
Soundbary LG z oferty na 2021 rok / fot. LG
Listwy głośnikowe LG oferują te same tryby dźwięku co najnowsze telewizory LG. Oznacza to, m.in. łatwe przełączanie między listwą głośnikową, a telewizorem za pomocą pilota. Modele SP11RA, SP9YA, SP8YA współpracują z kilkoma asystentami głosowymi (obecnie usługi Asystent Google, Amazon Alexa nie są dostępne w Polsce). Sterowanie i udostępnianie muzyki ze sprzętu od Apple możliwe jest dzięki obsłudze technologii Apple AirPlay 2.

TOP10 najlepsze telewizory (maj 2021)

Wszystkie soundbary LG z roku 2021 umożliwiają odtwarzanie dynamicznego, przestrzennego dźwięku zapisanego w systemach Dolby Atmos i DTS:X. Dzięki funkcji 4K Pass-Through z obsługą formatu Dolby Vision, nowe soundbary zapewniają poziom jakości obrazu i dźwięku pozwalający uzyskać prawdziwie kinowe doznania w domu.
soundbary LG
LG SP9Y / fot. LG
Soundbary z oferty na 2021 rok został wyposażone w interfejs HDMI z funkcją eARC, dzięki któremu jednym kablem można przesyłać treści o wysokiej przepływności bitowej i wysokiej rozdzielczości, a także z nieskompresowanym dźwiękiem w systemie Dolby Atmos.
W listwach głośnikowych możemy przetestować zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji (AI) firmy LG. Jedną z nich jest AI Room Calibration. Jej działanie polega na analizowaniu wymiarów i akustyki pomieszczenia i dostosowaniu ustawień soundbara, żeby uzyskać optymalny poziom dźwięku.
Soundbary LG 2021 – specyfikacja techniczna / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG Nanocell


Źródło: LG

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: