Kajko i Kokosz: gdzie oglądać pierwszy sezon?

Kajko i Kokosz to najnowszy polski serial animowany, który powstał dla Netflixa. Od 28 lutego 2020 roku możemy oglądać zwariowane przygody dwóch walecznych i szlachetnych wojów z grodu Mirmiłowa. Gdzie oglądać pierwszy sezon? Co wiemy o Kajko i Kokosz?

Fani komiksów Janusza Christy o przygodach Kajko i Kokosza w końcu doczekali się zekranizowania życia wojów. Pierwszy sezon liczy zaledwie 5 odcinków, ale to nie powinno przeszkadzać. Na Netflixie udostępniono od razu cały pierwszy, premierowy sezon Kajko i Kokosz. To idealny serial animowany dla całej rodziny, który można obejrzeć w jeden wieczór. Każdy z odcinków trwa około 13 minut.

Kajko i Kokosz: gdzie oglądać pierwszy sezon?

Nie mogło być inaczej. Po udanym debiucie na Netflixie 28 lutego, Kajko i Kokosz, najnowszy polski serial animowany trafia od razu do TOP10 najlepszych filmów Netflix. Oczywiście pięć pierwszych odcinków premierowego sezonu powstało na podstawie kultowych komiksów autorstwa Janusza Christy. Słowiańscy wojowie bronią swojej osady, przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Okazuje się, że to niełatwe zadanie, bo w każdym odcinku muszą stawić czoła nowemu wyzwaniu.

Kajko i Kokosz
Gdzie oglądać pierwszy sezon? / fot. Netflix

Produkcja dostępna jest na razie tylko w serwisie streamingowym Netflix. Nic nie wskazuje na to, by serial zadebiutował na innych serwisach, jak HBO GO czy Player albo ipla.

W serii głosów użyczają: Artur Pontek (Kajko), Michał Piela (Kokosz), Jarosław Boberek (Mirmił), Agata Kulesza (Jaga), Jan Aleksandrowicz- Krasko (Łamignat), Grzegorz Pawlak (Hegemon), Anna Apostolakis (Lubawa), Jacek Kopczyński (Kapral), Abelard Giza (Oferma), Mateusz Łasowski (Siłacz), Eryk Lubos (Rodrus) i Maciej Kosmala (Miluś).

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *