Doznaj olśnienia z Samsung QLED TV

Koncern Samsung wpadł na pomysł doskonały. W jaki sposób szerzyć wśród zainteresowanych informacje na temat najnowszych telewizorów QLED? Zaprezentować krótkie filmiki, w których wszystkie najważniejsze wiadomości zostaną przekazane w sposób zrozumiały.

Tak powstała kampania o nazwie „Doznaj olśnienia z Samsung QLED TV”. Zobacz najlepsze filmy dotyczące telewizorów Samsung QLED.

 

Samsung QLED QE55Q7CAM Curved / fot. Samsung

Z ciemności wyłania się on – jedyny i niepowtarzalny – Wielki Innowator, który w kolejnych odcinkach wprawi widzów w osłupienie i pomoże im doznać olśnienia. W tej roli zobaczymy fenomenalnego Adama Woronowicza. Aktor prezentuje bogate i użyteczne funkcje telewizora QLED, które ułatwiają codzienną obsługę urządzenia. Podczas każdego odcinka stara się objawić jedną szczególną cechę telewizora.

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Na początek wyjaśni, dlaczego QLED TV to coś więcej niż telewizor. W kolejnych odsłonach programu odwiedzi różnych użytkowników telewizora, zastając ich przy włączonym odbiorniku – parę oglądającą film, dziewczynę ćwiczącą fitness czy chłopaka grającego na dużym ekranie. Konwencja każdego odcinka jest pomyślana tak, aby poprzez pryzmat różnych widzów i różnych sytuacji, zadziwić ogromem możliwości Samsung QLED TV.
– Źródło: Samsung

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Najciekawsze filmiki z tejże kampanii możecie zobaczyć poniżej:

QLED TV – Doznaj olśnienia – Otwarcie

QLED TV – Doznaj olśnienia – HDR 1500

QLED TV – Doznaj olśnienia – Quantum Dot

QLED TV – Doznaj olśnienia – Smart TV

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: