Samsung: nowy soundbar HW-MS750 i subwoofer SWA-W700

Samsung: nowy soundbar HW-MS750 i subwoofer SWA-W700. W sklepach pojawiają się nowe urządzenia. Pierwszy to soundbar Samsung HW-MS750, drugi – subwoofer Samsung SWA-W700. Mają one być uzupełnieniem najlepszych telewizorów z tegorocznej oferty.

Czy warto kupić nowy soundbar i subwoofer od koncernu Samsung? Zobacz, co oferują nowe urządzenia.

Samsung: nowy soundbar i subwoofer

Samsung: nowy soundbar
Samsung HW-MS750 / fot. Samsung

Samsung HW-MS750

Soundbar HW-MS750, podobnie jak inne urządzenia z serii Sound+, charakteryzuje się konstrukcją typu „one body”, która skrywa wbudowany subwoofer oraz jedenaście głośników. Dzięki temu użytkownik może umieścić urządzenie na jednym wieszaku razem z telewizorem, co ułatwia instalację także w niewielkich pomieszczeniach.
– Źródło: Samsung

Warto wspomnieć, że sprzęt oma ukrytych wewnątrz aż 11 głośników, a to nie wszystko:

Wysoka jakość dźwięku jest zasługą m.in. zastosowania jedenastu głośników. Dwa z nich skierowane są ku górze, co potęguje wrażenia zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki – dźwięk równomiernie rozchodzi się w całym pomieszczeniu. W urządzeniach zastosowano także technologię Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i zapewnia głębsze basy.
– Źródło: Samsung

Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny HW-MS750 i srebrny HW-MS751, a jego cena zaczyna się od 2499 złotych.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Samsung SWA-W700

Nowy głośnik niskotonowy stanowi doskonałe uzupełnienie dla soundbarów z linii Sound+. Oba urządzenia łączą się bezprzewodowo i pasują do siebie także pod względem designu. Samsung SWA-W700 pozwala uzyskać bardzo niski bas na poziomie 27 Hz, co potęguje wrażenia i głębię dźwięku.
– Źródło: Samsung

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Mało tego do dwóch nowych urządzeń od Samsunga możemy dołączyć zestaw bezprzewodowych głośników SWA-9000S, czy głośniki z serii Multiroom 360. Wtedy uzyskujemy bardziej rozbudowany zestaw audio.

Na razie nie wiadomo w jakiej cenie znajdziemy w sklepach Samsung SWA700. Obstawiamy, że w granicach 700-1000 złotych. Przy cenie soundbara Samsung HW-MS750 (2499 złotych) mamy już wydatek rzędu 3000 złotych za sam sprzęt audio. Czy to jednak nie za dużo? W tej cenie warto już kupić tani i dobry telewizor 4K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *