Dopłaty do telewizorów dla rolników. Jaka decyzja?

Dopłaty do telewizorów dla rolników to kontrowersyjny temat, którym żyje od kilku dni cała Polska, a właściwie rolnicy. Teraz to oni mogą się ubiegać o dofinansowanie do kupna telewizora. Jednak głosowanie nad ustawą dopiero w niedzielę, a wiadomo, co o tej samej godzinie będzie się odbywać na torze w Melbourne.

Dopłaty do telewizorów dla rolników mogą zostać wprowadzone w życie. Każda z osób wykonująca ten zawód mogłaby dostać aż 250 zł dopłaty do zakupu telewizora. Jednak decyzja zapadnie za kilka dni. Co jeszcze wiadomo?

Dopłaty do telewizorów dla rolników: jak to się zaczęło?

Dopłaty do telewizorów dla rolników
Dopłaty do telewizorów dla rolników

Już od dawna rolnicy mieli dość tego, że podczas wykonywania swojej pracy nie mogą korzystać z telewizora. Międzynarodowa Organizacja Zrzeszająca Rolników informowała ostatnio o tym, jak niesprawiedliwie traktowana jest ta grupa pracowników w Polsce. Podczas gdy inne osoby podczas pracy mogą oglądać telewizję w godzinach pracy, rolnicy cierpią na tym. I tak rozpętała się prawdziwa burza. Rolnicy mieli dość, że poniższe grupy mogą w czasie pracy oddać się tejże wspaniałej rozrywce:

  • dozorcy,
  • pracownicy parkingu,
  • pracownicy ochrony,
  • politycy,
  • pracownicy stacji benzynowych.

Dopłaty do telewizorów dla rolników

Rolnicy chcieliby także oglądać telewizję albo najlepsze filmy na swoim ulubionym przenośnym telewizorze podczas wykonywania swojej pracy. Niestety to politycy zadecydują o tym, czy dopłata do zakupu telewizora w wysokości 250 zł trafi do rolników. Głosowanie w Sejmie odbędzie się w niedzielę, a w tym samym czasie na torze w Melbourne możesz zobaczyć rozpędzone samochody kierowców Formuły 1 (oczywiście online albo w TV).

Dopłaty do telewizorów dla rolników

Oznacza to, że telewizyjne głosowanie może przegrać ze względu na transmisję Formuły 1 online. Jednak nie zmienia to faktu, że wyniki głosowania zostaną podane do wiadomości publicznej najpóźniej 2 godziny po zakończeniu liczenia głosów.

Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych 12 wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *