Disney+ na telewizorach LG Smart TV

Disney+ na telewizorach LG Smart TV to kolejna nowość dla posiadaczy tego sprzętu. Zobacz w jaki sposób oglądać najlepsze filmy i seriale korzystając ze swojego inteligentnego telewizora podłączonego do internetu.

Disney+ na telewizorach LG Smart TV działa już w Polsce. Teraz możesz oglądać najlepsze filmy i seriale na ekranie swojego inteligentnego telewizora od LG. Co zyskujesz?

Najlepsze filmy Disney Plus / fot. LG

Disney+ jest już dostępny na telewizorach LG SMART TV w kolejnych krajach i terytoriach w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie. Kolejni posiadacze telewizorów LG z systemem webOS z 2017 r. lub nowszym mogą komfortowo oglądać w jednym serwisie najlepsze filmy i programy z wytwórni Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic i Star.

Jak zacząć korzystać z Disney+?

Disney+ na telewizorach LG
Disney Plus w Polsce / fot. Disney

Korzystanie z nowego serwisu Disney+ na telewizorach LG Smart TV jest bardzo proste. Oto co należy zrobić, krok po kroku.

Aby cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie oferuje usługa Disney+, klienci LG po kliknięciu ikony Disney+ w aplikacji LG Home Launcher lub naciśnięciu przycisku Disney+ na pilocie LG Magic mogą wybrać rodzaj subskrypcji i rozpocząć oglądanie ulubionych programów. Płynnie zintegrowana z platformą webOS aplikacja Disney+ na telewizorach LG zapewnia komfortową obsługę i szereg najwyższej jakości treści, które trafią w różnorodne gusta i zainteresowania widzów.

Chcąc zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia i wybór treści, firma LG oferuje obecnie aplikację Disney+ na kompatybilnych telewizorach LG w ponad dziewięćdziesięciu krajach na całym świecie.

Co to jest Disney+?

Disney+ to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu treści na żądanie: setek programów Disney+ Originals, tysięcy odcinków z ogromnej biblioteki The Walt Disney Company. W skrócie to najlepsze filmy i seriale od Marvela, Star Wars, Pixar no i oczywiście Disney’a. Większość gorących premier kinowych trafia bardzo szybko na Disneya+. Być może w tym roku będzie to ostra konkurencja dla Netflixa. Z drugiej strony temu ostatniemu nie brakuje hitów, jak Gray Man, który okupuje 1 miejsce zestawienia Najlepszych filmów Netflix.

Warto dodać, że oferta platformy Disney+ każdego dnia powiększa się o nowe gorące premiery. Już teraz możesz zobaczyć jakie są najlepsze filmy oraz najlepsze seriale na Disney+. Zestawienia aktualizujemy o nowe tytuły, a te pojawiają się jako nowości co parę dni w obu TOP10.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *