Samsung ma nowy soundbar NW700 Sound+

Samsung ma nowy soundbar NW700 Sound+. Jeśli chcecie zobaczyć nowy soundbar Samsung NW700 Sound+ nie musicie od razu lecieć do Las Vegas na CES 2018. Sprzęt najprawdopodobniej pojawi się w sklepach już na wiosnę (mamy taką nadzieję).

Samsung NW700 Sound+ zaoferuje nowy sposób montowania oraz nowe funkcje, jak Samsung Distortion Cancelling (eliminacja zakłóceń), wbudowane głośniki szerokopasmowe oraz możliwość współpracy z głośnikami SWA-9000S. Co jeszcze?

Samsung ma nowy soundbar

Samsung ma nowy soundbar
Soundbar HW-NW700 / fot.Samsung

Soundbar NW700 Sound+ wyróżnia się smukłym i eleganckim designem, zoptymalizowanym pod kątem montażu naściennego pod super cienkimi telewizorami Samsung. Urządzenie ma szerokość 53,5 mm, co sprawia, że jest o 41 proc. cieńsze niż poprzedni model. Dzięki temu jeszcze lepiej komponuje się z wnętrzem, w którym się znajduje. Wbudowany subwoofer pozwala zrezygnować z dodatkowych, zewnętrznych urządzeń, co ma wpływ na wygląd domowej strefy audio-wideo.
– Źródło: Samsung

To, co ma go wyróżniać na tle konkurencyjnych sprzętów, to m.in. mocny bas czy spójny i czysty dźwięk. Wszystko za sprawą technologii eliminacji zakłóceń.

Przewidując zakłócenia, które mogą wystąpić w końcowej fazie ruchu membrany głośnika, dokonywane są niezbędne korekty – jeszcze zanim zakłócenia te faktycznie wystąpią. Rezultatem są czyste niskie tony.
– Źródło: Samsung

Soundbar HW-NW700 / fot.Samsung

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Fajnie, że Samsung dąży do tego, by z każdym rokiem oferować co najmniej kilkanaście modeli soundbarów. I wcale nie musi to być najdroższy, flagowy model. Tańsze też dadzą radę. Tylko czy je też zobaczymy na CES 2018, czy koncern postanowi uraczyć nas nowościami z najwyższej półki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *