TVP Sport: wszystkie mecze EURO 2020 w jednym miejscu

TVP Sport to aplikacja, dzięki której obejrzysz wszystkie mecze EURO 2020, ale nie tylko. Producent telewizorów przypomina, że jego modele są kompatybilne z aplikacją TVP Sport. Dotyczy to telewizorów Smart TV, pracujących na systemie operacyjnym. Tizen. Jak skorzystać z appki na dużym ekranie?

TVP Sport to dedykowana aplikacja dla telewizorów Samsung z systemem Tizen. Jej interfejs został dopasowany do współdziałania z Tizenem, a posiadacze appki zyskuje nowe funkcje przydatne funkcje, zwłaszcza podczas korzystania z niej w czasie EURO 2020. Telewizory Samsung są kompatybilne z aplikacją, począwszy od modeli z 2017 roku, do najnowszych, modeli Neo QLED z oferty na 2021 rok.

TVP Sport w telewizorach Samsung

TVP Sport w Samsung Smart TV / fot. Samsung
Samsung Smart TV / fot. Samsung

Aplikację wystarczy pobrać ze sklepu z aplikacjami, za pośrednictwem platformy Tizen. Dzięki niej bezpłatnie obejrzysz m.in. wszystkie transmisje z emocjonujących meczów, w ramach najważniejszego europejskiego turnieju piłkarskiego, który właśnie się rozpoczyna. A niebawem, bo już pod koniec lipca, także zmagania polskiej reprezentacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Układ graficzny

TVP Sport w Samsung Smart TV
Smart TV / fot. Samsung

Appka jest bardzo prosta w obsłudze, za sprawą kafelkowego interfejsu, dzięki któremu w szybki sposób znajdziesz wydarzenie sportowe, które najbardziej Cię interesuje. Wśród nowych funkcji warto wymienić chociażby, m.in. możliwość wyboru jednej z 4 różnych ścieżek dźwiękowych – z komentarzem w języku polskim, angielskim, audiodeskrypcją oraz bez komentarza. Można też sortować materiały wg dyscyplin sportowych oraz dodawać materiały do listy ulubionych.

TVP Sport w Samsung Smart TV / fot. Samsung

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *