Samsung: rabat na telewizor QLED albo soundbar

Jeszcze przez kilkanaście dni można skorzystać z promocji Samsunga. Przy zakupie jednego z telewizorów Samsung QLED objętych akcją promocyjną można otrzymać rabat na drugi telewizor albo listwę głośnikową.

Zyskać można taniej 43-calowy telewizor lub soundbar Q60R. Promocją objęte są telewizory QLED 4K i 8K dostępne w wybranych sieciach sprzedaży.

Zobacz także:

TOP10: najlepsze telewizory OLED (styczeń 2021)

Telewizory Samsung QLED biorące udział w promocji

Samsung QE65Q85RATXXU / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 


Decydując się na zakup 75-calowego telewizora QLED Q70R albo 82-calowego QLED Q60R będzie można kupić z rabatem na 43-calowy telewizor z serii RU7*. Jeśli bardziej interesuje nas soundbar, to przy zakupie 65-calowego telewizora QLED 8K Q950R, 75-calowego modelu QLED Q85R i Q90, a także QLED Q70 o przekątnej 82 cale, otrzymamy rabat na soundbar Q60. Promocja trwa do 17 maja br. w sieciach sprzedaży Neonet, Media Markt, RTV Euro AGD oraz X-KOM.

Samsung QLED Q70R

Samsung Q70R / fot. Samsung
 


Telewizor Samsung QLED Q70R oferuje wszystko to, co potrzebne, aby doświadczać rozrywki w domu. Filmy, gry i seriale na dużym 75-calowym ekranie będą prezentować się świetnie. O wysoką jakość obrazu i o wrażenia widzów zadba m.in. Procesor Quantum 4K oraz Tryb Inteligentny, dzięki któremu telewizor automatycznie dopasuje poziom jasności i dźwięku do warunków w pomieszczeniu.

Samsung QLED Q60R

Samsung Q60R / fot. Samsung
 


Z kolei QLED Q60R o przekątnej 82 cale pozwoli stworzyć prawdziwie kinowe wrażenia w domu. Jak wszystkie telewizory QLED, tak i ten model może pochwalić się świetną jakością obrazu. Teraz w ramach promocji przy zakupie tych telewizorów można będzie skorzystać z rabatu na 43-calowy telewizor z serii RU7, który z powodzeniem posłuży nam jako drugi telewizor w domu, np. w sypialni czy pokoju nastolatka.

Zobacz także | Test Samsung QLED QE65Q67R

Pozostałe telewizory Samsung QLED

Samsung QE98Q950R / fot. Samsung

Jeśli bardziej interesuje nas rabat na soundbar, warto sprawdzić, czym odznaczają się modele biorące udział w promocji:

Telewizor i soundbar to dobrze dobrany duet. Dziś nie trzeba już chyba nikogo przekonywać, że wrażenia z oglądania będą jeszcze lepsze, jeśli świetną jakość obrazu dopełni równie dobry dźwięk. Teraz wybierając telewizor QLED 8K Q950 z ekranem o przekątnej 65 cali, 75-calowy model QLED Q85R lub Q90R, lub 82-calowy QLED Q70R, będzie można skorzystać z rabatu na soundbar Samsung Harman Kardon Q60R, który pozwoli odkryć nowy poziom wrażeń dźwiękowych.

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Z kolei modele QLED Q85R, Q90 i Q70 łączy rozdzielczość obrazu 4K oraz piękne, rzeczywiste kolory. Telewizory zostały wyposażone w procesor Quantum 4K, który odpowiada za poprawę jakości obrazu. Wyświetlany materiał wideo skalowany jest w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji, co pozwala lepiej oddać szczegóły, kolory i zapewnia realistyczne wrażenia.

Zobacz także:

https://jakitelewizorkupic.pl/top-10-najlepsze-telewizory-2021/


Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: