Telewizory Samsung 2023 w przedsprzedaży

Telewizory Samsung 2023 w przedsprzedaży! Dla pierwszych nabywców przygotowano niespodzianki. Do wybranych modeli możesz dobrać jeden z dwóch soundbarów z oferty na 2022 rok za 1 zł.

Samsung rozpoczął pierwszą przedsprzedaż telewizorów z portfolio na 2023 rok. Ofertą objęte są wybrane modele z serii Excellence Line Neo QLED 8K, Neo QLED 4K i OLED. Widzowie, którzy zamówią je już teraz mogą otrzymać dedykowany soundbar za 1 zł. Promocja obowiązuje od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Telewizory Samsung 2023 – przedsprzedaż

Telewizory Samsung 2023 - przedsprzedaż
Telewizory Samsung 2023 – przedsprzedaż / fot. Samsung
  • Oferta obejmuje telewizory Neo QLED 4K 55QN85C, 65QN85C, 65QN95C, modele Excellence Line Neo QLED 8K 65QN700C, 65QN800C, 65QN900C oraz tegoroczny telewizor Samsung OLED S90C o przekątnej 55 i 65 cali.
  • W zależności od modelu telewizora do wyboru w cenie 1 zł są soundbar Samsung HW-Q800B lub Samsung HW-Q930B.
  • Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 13 marca do 2 kwietnia 2023 rok. Wysyłka produktów rozpocznie się od 3 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia 2023 r.
  • Zestawy promocyjne można zamawiać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w sieciach sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM oraz w Audio Color.
Telewizory Samsung 2023 - przedsprzedaż
Telewizory Samsung 2023 – przedsprzedaż / fot. Samsung

Firma Samsung ogłosiła oficjalnie start przedsprzedaży swojej najnowszej serii telewizorów, które trafią na rynek w 2023 roku. Nowa oferta obejmuje modele różnych klas, począwszy od telewizorów podstawowych, aż po najwyższej klasy modele premium.

Telewizory Samsung 2023 rok wyróżniają się szeregiem innowacyjnych funkcji i technologii, które zapewniają jeszcze lepsze wrażenia z oglądania. Wszystkie modele są wyposażone w najnowszą wersję systemu operacyjnego Tizen, który zapewnia płynną i intuicyjną obsługę, a także wiele możliwości personalizacji.

Seria telewizorów Samsung 2023 obejmuje modele z ekranami o przekątnej od 32 do 85 cali. Wszystkie telewizory posiadają technologię QLED, która zapewnia żywe i nasycone kolory oraz wyraźny obraz. Dodatkowo, większość modeli posiada technologię Quantum HDR, dzięki której kontrasty są jeszcze głębsze, co pozwala na uzyskanie lepszej jakości obrazu.

W ofercie znajdują się także modele z technologią MicroLED, które zapewniają jeszcze wyższą jakość obrazu oraz większą trwałość i odporność na uszkodzenia. Telewizory z technologią MicroLED to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie doskonałą jakość obrazu i wyjątkową trwałość urządzenia.

Ponadto, wiele modeli telewizorów Samsung z oferty na 2023 rok jest wyposażonych w innowacyjną technologię Adaptive Sound, która dostosowuje dźwięk do warunków w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez względu na to, gdzie znajdują się w pokoju.

W skrócie, przedsprzedaż telewizorów Samsung z oferty na 2023 rok to świetna okazja dla tych, którzy planują zakup nowego telewizora w najbliższej przyszłości. Nowe modele są wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji i technologii, które zapewniają jeszcze lepszą jakość obrazu i dźwięku oraz lepsze wrażenia z oglądania. Dzięki różnym klasom i rozmiarom ekranów, każdy użytkownik znajdzie model, który spełni jego wymagania i potrzeby.

Samsung mnoży korzyści

W ramach przedsprzedaży nie tylko można wcześniej zamówić najnowsze telewizory Samsung z oferty na 2023 rok, ale także zyskać soundbar za 1 zł. W zależności od wybranego modelu oferowane będą soundbary Q-Serii HW-Q800B lub HW-Q930B. Oba urządzenia dzięki wsparciu funkcji, takich jak Q-Symphony czy Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni spotęgują wrażenia i stworzą naprawdę zgrany duet z najnowszymi telewizorami.

Dostępne konfiguracje

Telewizory Samsung 2023 – przedsprzedaż / fot. Samsung

Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku. Wysyłka produktów rozpocznie się od 3 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia 2023 r. Liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona. Zestawy promocyjne można zamawiać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w Audio Color, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *