Telewizory Samsung 2022: nowy Smart Hub i appki

Telewizory Samsung 2022 to nie tylko modele QLED, Neo QLED czy Micro LED. To także inteligentne telewizory dające dostęp do unikatowych opcji. Pierwszą z nowości jest interfejs Smart Hub. Druga to nowe aplikacje w telewizorach Samsung Smart TV.

Telewizory Samsung 2022
TOP10 najlepsze aplikacje / fot. Samsung

Telewizory Samsung Smart z oferty na rok 2022 otrzymały nową platformę Smart Hub, która pomoże dobrać i odkrywać treści w oparciu o preferencje widzów. A na tym nie koniec nowości, jeśli chodzi o telewizory Samsung 2022.

Nowy Smart Hub i aplikacje

Telewizory Samsung 2022
Tizen w Samsung Smart TV / fot. Samsung

Nowy Smart Hub wskaże ulubione programy lub pomoże odkryć coś nowego, a wszystko to przy znacznie skróconym czasie wyszukiwania. Co więcej, oferowany w Smart Hub pasek boczny pozwala płynnie przełączać się pomiędzy kategoriami – Multimedia, Gry (Gaming Hub) i Ambient – dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na tej domowej aktywności, która jest dla nich w danym momencie najistotniejsza.

Do tego dochodzą opcje dodatkowe, które znajdziesz tylko w telewizorach Samsung z oferty na 2022 rok. Są to:

  • Gaming Hub: usługa streamingu gier  – użytkownicy mają dostęp do bogatej biblioteki gier. A to dopiero początek!
  • Watch Together: ta nowa aplikacja pozwala użytkownikom łączyć się na wideoczacie z przyjaciółmi lub członkami rodziny. Warto dodać, że jednocześnie na ekranie możesz oglądać swój ulubiony film.
  • NFT Platform: aplikacja pozwala na poznawanie, kupno i obrót cyfrowymi dziełami sztuki.
  • Smart Calibration: to funkcja pozwalająca perfekcyjnie dostroić ustawienia, by widzowie mogli cieszyć się doskonałą jakością obrazu. Tryb podstawowy ustawisz w 30 sekund, natomiast profesjonalny w ok. 10 minut.

Telewizory Samsung 2022: co jeszcze?

Samsung Micro LED 2022 (2) / fot. Samsung

Nowe telewizory są dostępne z nowymi akcesoriami, jak chociażby Auto Rotating Wall Mount and Stand. Rozwiązanie to wykorzystuje opcję orientacji pionowej oferowaną przez The Sero, umożliwiając widzom oglądanie treści rejestrowanych przez urządzenia mobilne poprzez automatyczną rotację ekranu.

W związku z powyższym oferowane w roku 2022 urządzenia będą obsługiwały interfejs pionowy (w tym Smart Hub), będą również oferowały pionową funkcję Multi View. W efekcie można będzie korzystać z aplikacji takich jak YouTube i TikTok, a także z opcji mirroringu w orientacji pionowej. Co więcej, w pionie dostępne będą także funkcje lifestyle’owe, takie jak Ambient Mode+ i Art Mode. Z kolei nowy przycisk rotacji na pilocie sprawi, że obrócenie ekranu urządzenia będzie niezwykle intuicyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *