Czy warto kupić telewizory OLED Panasonic?

Dzisiaj przedstawiamy najważniejsze cechy, które wykorzystują najlepsze telewizory Panasonic z oferty na 2020 rok. Zobacz jakie technologie wykorzystują zaawansowane ekrany OLED.

Zobacz 5 powodów, dla których warto kupić telewizory OLED Panasonic. Co takiego sprawia, że te w porównaniu do konkurencji są takie wyjątkowe?

1. Tryb 360 Soundscape Pro

360 Soundscape Pro / fot. Panasonic

Jedną z najciekawszych nowości pod kątem dźwięku w telewizorach OLED od Panasonica jest Tryb 360 Soundscape Pro. Dzięki głośnikom skierowanym do góry i do przodu, jakość brzmienia jest o wiele lepsza, niż w telewizorach z ubiegłorocznych serii. Te obsługują także Dolby Atmos oraz zostały dostrojone przez inżynierów z Technicsa. Ta nazwa mówi sama za siebie.

Zobacz także | Jaki telewizor Panasonic 2020 kupić?

2. Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ / fot. Panasonic

Dolby Vision IQ to kolejna technologia, którą wykorzystują telewizory Panasonica w 2020 roku. Dzięki niej telewizor w inteligentny sposób odwzorowuje każdy wyświetlany szczegół. Nawet, kiedy natężenie światła w salonie się zmieni. OLED ma wbudowany czujnik światła rozproszonego, którego zadaniem jest dbać o wyrazistość detali.

Zobacz także | Najlepsze telewizory z Dolby Vision

3. Wsparcie wielu formatów HDR

HDR10PLUS / fot. Panasonic

Telewizory Panasonic OLED są kompatybilne z jednym z najbardziej popularnych formatów HDR – HDR10+. Do tego dochodzi HLG, Dolby Vision oraz HLG Photo. Dzięki temu ostrość, kontrast i odwzorowanie barw jest na najwyższym poziomie. Telewizor analizuje każdą scenę, by wyświetlać jak najlepszą jakość obrazu.

Zobacz także | Ranking telewizorów OLED 2020

4. Profesjonalny panel OLED z trybem Filmmaker

Panasonic OLED HDR 2020 / fot. Panasonic

Jak wiadomo OLED OLEDowi nierówny. Wystarczy spojrzeć na ofertę telewizorów LG na 2020 rok. Mamy tam aż 14 modeli. Ponownie koncern zdecydował się wybrać jeden z najlepszych paneli OLED do swoich telewizorów – dedykowany panel Professional Edition firmy Panasonic.

Filmmaker Mode / fot. Panasonic

Do tego dochodzi tryb Filmmaker, o którym pisaliśmy już w 2019 roku. Wystarczy nacisnąć na pilocie jeden przycisk, by oglądać film zgodnie z zamierzeniami twórców.

Zobacz aktualne ceny telewizorów Panasonic OLED

5. Procesor HCX Pro

Procesor HCX Pro / fot. Panasonic

W serii Panasonic HZ2000 zarówno w wersji 55, jak i 65-calowej, jednym z najważniejszych elementów jest procesor obrazu. W tym roku mamy do czynienia z inteligentnym procesorem o nazwie Procesor HCX Pro.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Źródło: Panasonic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: