Telewizory LG: kiedy streaming gier NVIDIA GeForce NOW?

Telewizory LG będą wkrótce oferowały coś interesującego dla graczy. Chodzi o streaming gier w chmurze NVIDIA GeForce NOW. Usługa ma działać na telewizorach Smart TV z systemem webOS już wkrótce. Co jeszcze o niej wiadomo?

Telewizory LG zaoferują niesamowite wrażenia z gier dzięki aplikacji GeForce NOW dostępnej po raz pierwszy na ekranach Smart TV. Wszystko dzięki ogłoszonej współpracy LG z firmą NVIDIA. Koncern LG stał się pierwszym producentem telewizorów, który opracował aplikację na Smart TV, umożliwiającą korzystanie z usługi streamingu gier w chmurze GeForce NOW na telewizorach LG z systemem webOS.

Co zyskają gracze?

Telewizory LG
Telewizory LG streaming gier NVIDIA GeForce NOW / fot. LG

Aplikacja jest już dostępna w wersji beta w sklepie LG Content Store w wybranych modelach telewizorów LG 4K OLED, QNED Mini LED i NanoCell 2021 na 80 rynkach. Pełna lista kompatybilnych modeli telewizorów zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Aplikacja umożliwi posiadaczom kompatybilnych telewizorów LG na natychmiastowe korzystanie z biblioteki ponad 35 darmowych gier, wymagających jedynie kompatybilnego kontrolera, bez dodatkowego sprzętu

Telewizory LG
Telewizory LG streaming gier NVIDIA GeForce NOW / fot. LG

Wśród gier znajdują się hity, takie jak:

  • Rocket League
  • Destiny 2
  • Strażnicy Galaktyki Marvela
  • Crysis Remastered Trilogy

Wszystkie gry są strumieniowane w maksymalnej rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Aby podnieść poziom responsywności rozgrywek i cieszyć się wysokiej jakości grafiką gracze z dostępem do usługi GeForce NOW w wersji Priority uzyskują dostęp do najbardziej zaawansowanej platformy do ray-tracingu i technologii sztucznej inteligencji, w strumieniowym przesyłaniu z serwerów NVIDIA RTX w centrach danych na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *