Telewizory LG już z Apple Music

Telewizory LG już z Apple Music. Teraz w końcu miłośnicy muzyki z urządzeń od Apple będą mogli ją strumieniować poprzez głośniki telewizora LG. Zobacz na czym polega nowa usługa na inteligentnych telewizorach LG.

Telewizory LG to kolejne po telewizorach Samsung takie, które oferują wsparcie aplikacji Apple Music. W skrócie zyskujesz dostęp  do ponad 90 milionów utworów, tysięcy wyselekcjonowanych playlist, teledysków i prowadzonych na żywo programów radiowych.

Telewizory z Apple Music

Telewizory LG już z Apple Music / fot. LG

Apple Music już działa w telewizorach LG Smart TV, zapewniając słuchanie muzyki i rozrywkę na najwyższym poziomie. Ta jest dostępna w klepie LG Content Store dla telewizorów LG Smart TV z systemem webOS 4.0 lub nowszym. Co najważniejsze dzięki aplikacji, zyskujesz również dostęp bez reklam do ponad 30 tysięcy profesjonalnie dobranych playlist, teledysków w rozdzielczości 4K i transmitowanych na żywo hitów muzyki pop, klasycznej i country w wielokrotnie nagradzanym Apple Music Radio.

Fani karaoke z pewnością skorzystają z listy utworów ze zsynchronizowanymi tekstami, stwarzając możliwości śpiewania razem z wykonawcą, zarówno w domu, jak i podczas spotkania ze znajomymi.

Telewizory LG już z Apple Music
Telewizory LG już z Apple Music / fot. LG

Zobacz także: Telewizor Samsung QE65QN900C: cena

Właściciele telewizorów LG Smart mogą pobrać aplikację Apple Music ze sklepu LG Content Store, zalogować się na istniejące konto za pomocą swojego Apple ID lub rozpocząć subskrypcję bezpośrednio na telewizorze, korzystając z 3-miesięcznego okresu próbnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *