Nowe telewizory Xiaomi w sprzedaży

Nowe telewizory 2020 to nie tylko propozycje od Samsunga czy LG. Także koncerny znane na co dzień ze sprzedaży smartfonów, wzięły się za produkcję tego sprzętu. Dzisiaj dowiesz się więcej o telewizorach Xiaomi.

Telewizory Xiaomi zadebiutowały niedawno na sklepowych półkach. To dwa modele o wielkości 43 (Xiaomi Mi LED TV 4S 43″) oraz 55 (Xiaomi Mi LED TV 4S 55″) cali.

Zobacz także:

Najlepsze telewizory 2021 | TOP10 (styczeń 2021)

Telewizory Xiaomi

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 43 / fot. Xiaomi

Sprawdź aktualne ceny wszystkich telewizorów Xiaomi

 


  • Ekran LED 43, 55 cali
  • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
  • Technologia HDR: HDR10
  • Matryca 50 Hz
  • Moc głośników 2x8W (43″), 2x 10W (55″)
  • Smart TV Android 9.0 Pie
  • Liczba HDMI 3
  • Liczba USB 3
  • Rok produkcji 2020

Telewizory Xiaomi oferują dość przyzwoite parametry techniczne pod warunkiem, że nie szukasz modeli z najwyższej serii. Zarówno Xiaomi Mi LED TV 4S 43″ oraz Xiaomi Mi LED TV 4S 55″ odznaczają się rozdzielczością 4K Ultra HD oraz zgodnością z HDR (HDR10). Dla przypomnienia dodajmy, że najlepsze telewizory oferują co najmniej kilka formatów HDR. Tutaj mamy tylko jeden i to najbardziej podstawowy.

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 43 / fot. Xiaomi

Oba modele pracują na 50 Hz matrycy, co jest standardem dla większości tv dostępnych w sklepach. Oznacza to taką samą płynność ruchu, jak telewizory do 2000 złotych.

Telewizory Xiaomi: co jeszcze?

 

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 43 / fot. Xiaomi

Co ciekawe telewizory Xiaomi różnią się mocą całkowitą głośników. W mniejszym modelu (43″) zamontowano głośniki o mocy 16W, a w większym (55″) 20W. Różnica jest niewielka i raczej nie wpłynie na codzienne oglądanie telewizji. To, co zasługuje na uwagę, to system Android w najnowszej wersji.

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 43 / fot. Xiaomi

Oznacza to, że Smart TV poza przeglądaniem stron internetowych na dużym ekranie daje możliwość pobierania setek aplikacji czy gier ze sklepu Google Play, a pamięć wbudowana wynosi 8GB. Z najważniejszych gniazd i złączy masz do wyboru trzy HDMI i tyle samo USB.

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 43 / fot. Xiaomi

Telewizory Xiaomi są dostępne, m.in. w RTV Euro AGD. Niedługo mają pojawić się w sprzedaży modele o wielkościach 32″ (obecnie tylko w przedsprzedaży) oraz 65″.

 

Źródło: Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: