Telewizor Sony XR-55X90J w dobrej promocji

Telewizor Sony XR-55X90J to model, który opłaca się kupić właśnie teraz. Obecnie za Smart TV o wielkości 55 cali zapłacisz 4199 złotych. Gdzie szukać tego TV w promocyjnej cenie?

Telewizor Sony XR-55X90J to niemal flagowy model z oferty TV LED o rozdzielczości 4K na 2021 rok. Warto przypomnieć, że większy reprezentant tej samej serii – Sony XR-65X90J – zyskał w naszym redakcyjnym teście wysoką ocenę. Zobacz gdzie kupisz najtaniej ostatnie dostępne w sklepach modele z tej serii.

Sony XR-55X90J (2021): cena telewizora

Telewizor Sony XR-55X90J
Telewizory Sony 2021 – seria X90J / fot. Sony

Sony XR-55X90J to świetny telewizor do PS5, ale także do oglądania filmów. Wyposażony w zaawansowane technologie dotyczące obrazu i dźwięku, pracuje na systemie operacyjnym Google TV. W tym miesiącu telewizor Sony kupisz od 4199 złotych, m.in. w:

  • Allegro
  • X-Kom

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ciekawych telewizorach, przeskocz do naszego zestawienia Najlepsze promocje na telewizory.

Bardzo dobra jakość obrazu, szybkie działanie poszczególnych funkcji. Super rozwiązanie z dwoma opcjami usadowienia podstawy telewizora.

Piotr – Ceneo

Oczywiście od kilku miesięcy w sklepach są już modele zastępujące serię X90J. To seria oznaczona jako Sony X90K. Oznacza to, ze modele ubiegłoroczne zostają powoli wyprzedawane, a ich miejsce zajmują na sklepowych półkach telewizory Sony 2022.

Źródło: Ceneo, Samsung, Euro, Media Markt, Media Expert, X-Kom, Komputronik, ranking telewizorów, TV Sony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *