Telewizor Sony BRAVIA 8 K-55XR80: cena

Telewizor Sony BRAVIA 8 K-55XR80 to pierwszy model z serii TV OLED na 2024 rok. Sprawdzamy ile kosztuje.

Telewizor Sony BRAVIA 8 K-55XR80 to model z serii telewizorów OLED na 2024 rok, oferujący wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Ekran o przekątnej 55 cali i rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 x 2160 pikseli) zapewnia niesamowite wrażenia wizualne dzięki technologii TRILUMINOS, która gwarantuje żywe i realistyczne kolory. Kąty widzenia 178 stopni pozwalają cieszyć się doskonałym obrazem z każdego miejsca w pokoju. Ten w końcu pojawił się w sprzedaży na początku lipca br. Ile kosztuje model z serii Sony Bravia 8?

Telewizor Sony BRAVIA 8  K-55XR80: cena

Telewizor Sony BRAVIA 8
Sony Bravia 8 / fot. Sony
  • cena lipiec 2024 – od 8999 zł

Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualne ceny tego modelu.

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *