Telewizor Samsung UE55DU7192: cena

Telewizor Samsung UE55DU7192 to kolejny model z podstawowej serii TV LED 4K na 2024, którego cenę sprawdzamy. Ile kosztuje w tym miesiącu? Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualną cenę tego telewizora.

Telewizor Samsung UE55DU7192: cena
Samsung DU7192 / fot. Samsung

Samsung UE55DU7192 z serii Samsung DU7192 to 55-calowy telewizor z podstawowej serii LED 4K na 2024 rok, oferujący imponującą jakość obrazu dzięki rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160). Technologia HDR10+ i HLG zapewniają wyjątkowy kontrast i głębię kolorów, a funkcje Crystal Display, Crystal Processor 4K oraz 4K Upscaling gwarantują krystalicznie czysty obraz.

System Smart TV Tizen 8.0 umożliwia korzystanie z aplikacji streamingowych, takich jak YouTube, HBO Max i SkyShowtime. Dźwięk o mocy 20 W z technologiami Adaptive Sound i Object Tracking Sound Lite zapewnia przestrzenny i dynamiczny dźwięk.

Telewizor Samsung UE55DU7192: cena

Samsung DU7192 / fot. Samsung

Telewizor posiada trzy złącza HDMI, jedno USB oraz Ethernet, co umożliwia łatwe podłączenie dodatkowych urządzeń. Funkcje SmartThings i Mobile to TV – Mirroring ułatwiają integrację z innymi inteligentnymi urządzeniami. Dzięki matrycy 50 Hz, jest to prosty i przystępny cenowo model, idealny do codziennego użytku.

  • cena maj 2024  – od 2499 zł
  • cena czerwiec 2024 – od 2499 zł

Zobacz także:

SPRAWDŹ CENY: WSZYSTKIE TELEWIZORY NA CENEO

Źródło: Samsung

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Kalendarium cen wszystkich telewizorów

Co miesiąc aktualizujemy teksty dotyczących wszystkich modeli od największych producentów (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, itd.). Aktualizujemy nasze artykuły dotyczące cen wszystkich telewizorów, żeby nasi Czytelnicy mogli śledzić zmiany cen w porównaniu do poprzednich miesięcy.

Wszystkie telewizory w aktualnych cenach znajdziesz tutaj:

Wszystkie telewizory – cena

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *