Telewizor LG OLED55B23LA: najniższa cena

Telewizor LG OLED55B23LA to jeden z najtańszych telewizorów z oferty na 2022 rok, który opłaca się kupić właśnie teraz. Sprawdzamy gdzie dostaniesz 55-calowy telewizor OLED najtaniej.

Co warto wiedzieć?

Telewizor LG OLED55B23LA
Telewizor LG OLED B2 / fot. LG

LG OLED55B23LA to już reprezentant wyższej serii TV OLED (LG OLED B2), w której masz do czynienia z lepszą matrycą (100 Hz) oraz bardziej zaawansowanym procesorem obrazu. Do tego dochodzi znacznie więcej opcji poprawy obrazu oraz zmienia się design – podstawa pośrodku zamiast nóżek. Oto kilka głównych cech tego telewizora.

Telewizor LG posiada ekran OLED o rozdzielczości 4K Ultra HD, który zapewnia niesamowicie ostre, realistyczne obrazy z głęboką czernią i szerokim zakresem kontrastu. Technologia OLED pozwala na indywidualne kontrolowanie każdego piksela, co przekłada się na wyjątkową jakość obrazu.

LG OLED55B23LA: cena

Telewizor LG OLED B2 / fot. LG

Tak wyglądają ceny telewizora LG OLED obecnie Najniższa cena zaczyna się od 3999 zł, natomiast inne sklepy mają go nawet od 4999 zł.

 • cena sierpień 2023 – od 4599 zł
 • cena wrzesień 2023 – od 5299 zł
 • cena październik 2023 – od 5199 zł
 • cena listopad 2023 – od 4599 zł
 • cena grudzień 2023 – od 4899 zł
 • cena styczeń 2024 – od 3999 zł
 • cena luty 2023 – od 4299 zł
 • cena marzec 2024 – od 3999 zł
 • cena kwiecień 2024 – od 4299 zł
 • cena maj  2024 – od 4299 zł
 • cena czerwiec 2024 – od 3999 zł
 • cena lipiec 2024 – od 4199 zł
 • telewizor zostanie wkrótce wyprzedany

Zobacz także:

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Kalendarium cen wszystkich telewizorów

Co miesiąc aktualizujemy teksty dotyczących wszystkich modeli od największych producentów (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, itd.). Aktualizujemy nasze artykuły dotyczące cen wszystkich telewizorów, żeby nasi Czytelnicy mogli śledzić zmiany cen w porównaniu do poprzednich miesięcy.

Wszystkie telewizory w aktualnych cenach znajdziesz tutaj:

Wszystkie telewizory – cena

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Specyfikacja techniczna wszystkich telewizorów

Co jeśli nie wiesz jaki telewizor kupić? Zapraszamy także do zapoznania się z danymi technicznymi wybranych modeli telewizorów. Przedstawiamy nie tylko ceny, ale także szczegółowe specyfikacje techniczne, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni telewizor do Twojego domu.

Wszystkie telewizory: specyfikacja techniczne

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Najlepsze soundbary

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących soundbarów! Poszukujesz idealnego modelu do 500, 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię jedynie i wyłącznie najlepsze soundbary?

Najlepsze soundbary TOP10

Nasze regularnie aktualizowane zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

SPRAWDŹ CENY: WSZYSTKIE TELEWIZORY NA CENEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *