Telewizor Hisense 55U7QF: hit wyprzedaży w Media Expert

Telewizor Hisense 55U7QF to jeden z najpopularniejszych telewizorów QLED w Media Expert. Wszystko dlatego, że to jeden z nielicznych TV o wielkości 55 cali, którego cena jeszcze do niedawna wynosiła w promocji 1999 złotych. Co warto wiedzieć o telewizorach Hisense z tej serii?

Nie przejmuj się, jeśli nie słyszałeś o telewizorach Hisense. Marka jest znana na całym świecie. Ostatnio było o niej głośno za sprawą 100-calowego telewizora laserowego. Czy jakiś inny producent może pochwalić się czymś podobnym?

Obecnie w Media Expert do wyboru masz trzy modele z serii U7QF. Zobacz ile kosztuje 55-calowy telewizor Smart TV, który do dzisiaj znajduje się w gorącej dziesiątce najchętniej kupowanych telewizorów w tej sieci.

Telewizor Hisense 55U7QF: cena

Telewizor Hisense 55U7QF
Telewizor Hisense 55U7QF / fot. Hisense

Telewizory Hisense z ekranami QLED wchodzące w skład serii U7QF, to modele o wielkościach 50″, 55″ oraz 65″. Jednak to model o wielkości 55 cali był ostatnimi czasu bardzo popularny. Na billboardach w całej Polsce można było przeczytać, że telewizor w promocji kosztuje 1999 zł (wcześniejsza cena 2499 zł). Teraz po podwyżce cen telewizorów, cena 55-calowego telewizora Hisense zaczyna się od 2199 zł, ale to i tak dobra cena.

Telewizor Hisense 55U7QF nie jest modelem z oferty na rok 2021. To model ubiegłoroczny, który doskonale radzi sobie w sklepach do dziś. Podobnie było z innym modelem z ubiegłego roku – Philips 58PUS8535/12 – który do dzisiaj znajduje się w TOP10 najlepszych telewizorów Media Expert.

Najważniejsze parametry techniczne

Telewizor Hisense 55U7QF
Telewizor Hisense 55U7QF / fot. Hisense

Poza rozdzielczością Ultra HD, Hisense 55U7QF jest oczywiście zgodny z DVB-T2, a na uwagę zasługuje matryca VA (50 Hz) z podświetleniem Direct LED (Full Array Local Dimming) no i oczywiście technologia QLED. Lepszy kontrast (niż w standardowym TV LED 4K) to zasługa wsparcia HDR (HDR10+, HLG oraz Dolby Vision).

Telewizor Hisense oferuje system dźwięku 2.0 z głośnikami o mocy 20 W, czyli standardowo. Jednak na uwagę zasługuje także wsparcie technologii Dolby Atmos. Najciekawsze jest jednak to, że telewizory Hisense pracują na nieznanym z innych TV systemie operacyjnym VIDAA (wersja U4.0). Jednak nie ma to większego znaczenia, bowiem i tutaj masz aplikacje Netflix, YouTube czy Prime Video na głównym ekranie (podobnie jak w telewizorach z Androidem).

Telewizory z tej serii dostępne są w kolorze tradycyjnej czerni. Niestety gracze muszą pamiętać, że 55-calowy Smart TV nie oferuje HDMI w wersji 2.1.

Źródło: Media Expert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *