TV LG: poznaj technologię LG Nano Cell

Udział znanych osobistości w reklamach swoich produktów to zawsze pomysł ciekawy. Zwłaszcza jak do promocji wybiera się piłkarzy ze światowych boisk. Steven Gerrard i Adam Lallana mają na swoim koncie niejeden udany występ na murawie, teraz przyszła pora na występ w telewizji.

Na stronie LG możemy przeczytać o tym, że żywe legendy odkrywają sekrety najlepszych telewizorów. Wiadomo jednym z najważniejszych wyznaczników każdego TV jest jakość obrazu, więc przekaz medialny dotyczy właśnie jej. A właściwie jednego, kluczowego jej elementu – LG Nano Cell. Technologii, dzięki której oglądanie filmów nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Zobacz także | Jaki telewizor LG NanoCell kupić?

LG 55UJ6307 / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG

Z badań wynika, że około 60% ludzi patrzy na ekran telewizora pod kątem. Szerokie kąty widzenia w LG Nano Cell TV zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów nawet pod kątem 60 stopni (…) Twój telewizor może dokładnie odwzorowywać kolory, gdy patrzysz na ekran od frontu, ale z boku obraz wygląda jak w starym odbiorniku. Nieprawidłowe kolory mogą wprowadzić Cię w błąd. Telewizory LG Nano Cell TV wyświetlają dokładne kolory pod każdym kątem.
-LG

Źródło: LG

Nasz komentarz

Cóż reklama zamieszczona na YouTubie nie ma zbyt wielu odsłon. Do tej pory zarejestrowano około 760 wyświetleń. Tymczasem wpisanie w Google frazy LG daje rezultat ponad miliarda odsłon w ciągu ułamka sekund.

Zobacz także | Jaki telewizor LG 2020 kupić?

Być może tak znany koncern powinien zainwestować w o wiele młodszych piłkarzy (Steven Gerrard ma już 37 lat) i bardziej rozpoznawalnych. Wtedy z pewnością reklama zanotowałaby co najmniej kilka milionów odsłon na YT, a ludzie faktycznie zainteresowaliby się technologią Nano Cell na szeroką skalę.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: