Mistrzowskie oferty: soundbar za złotówkę

Mistrzowskie oferty: soundbar za złotówkę. Przypominamy o akcji promocyjnej o nazwie Mistrzowskie oferty trwającej w sklepach Sony Centre. Każdy kto zakupi jeden z biorących w niej udział telewizorów otrzyma listwę głośnikową za złotówkę.

Jako, że wytypowane soundbary kosztują co najmniej tysiąc złotych (najdroższy ponad dwa tysiące złotych), postanowiliśmy sprawdzić, czy faktycznie promocja jest opłacalna. Czy na przykład nie przepłacamy za cenę wybranego przez nas telewizora. Co się okazało?

Mistrzowskie oferty: co zyskamy?

Mistrzowskie oferty
Sony KD-75XE8596 / fot. Sony

Sprawdź aktualne ceny soundbarów Sony

Mistrzowskie oferty potrwają jeszcze do 15 lipca tego roku (albo do wyczerpania promocyjnych zestawów „telewizor plus soundbar za złotówkę”). Wystarczy zakupić jeden z trzech modeli.

Zobacz także | Który telewizor Sony 2020 kupić?

Do wyboru mamy dwa telewizory Sony z tegorocznej oferty i jeden z ubiegłorocznej. Jednak od razu podpowiadamy, że najmniejszy (49″) to reprezentant najwyższej serii z tego roku, a dwa pozostałe to ekrany o wielkościach 75 oraz 85 cali.

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Sony

Sony KD-49XF9005 / fot. Sony

Sony KD49XF9005 – soundbar Sony HT-CT390 za 1 zł

Zobacz także | Test Sony KD-65XF9005

Sony KD-75XE8596 / fot. Sony

Sony KD75XE8596 – soundbar Sony HT-CT390 za 1 zł

Mistrzowskie oferty
Sony KD-85XF8596 / fot. Sony

Sony KD85XF8596 – soundbar Sony HT-XF9000 za 1 zł

Tak przedstawiają się ceny tych telewizorów w największych sklepach (bez soundbaru):

Sony KD49XF9005 – 5499 złotych
Sony KD75XE8596 – 8999 złotych
Sony KD85XF8596 – 19999 złotych

W Sony Centre cena tych telewizorów z soundbarami wynosi…

Sony KD49XF9005 – 5499 złotych + złotówka
Sony KD75XE8596 – 8999 złotych + złotówka
Sony KD85XF8596 – 19999 złotych + złotówka

…co oznacza, że faktycznie za złotówkę otrzymujemy soundbary o wartości:

Mistrzowskie oferty
Sony HT-CT390/ fot. Sony

Sony HT-CT390 – 999 złotych

Sony HT-XF9000 – 2199 złotych

Regulamin promocji znajdziecie tutaj. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o wspomnianych telewizorach sprawdźcie naszą ofertę telewizorów Sony na 2018 rok.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Źródło: Sony

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: