Sony HT-ST5000: listwa głośnikowa z Dolby Atmos

Sony HT-ST5000: nowa listwa głośnikowa z Dolby Atmos. Po raz kolejny Sony chce udowodnić, że jego listwy głośnikowe nadają się znakomicie do nowych telewizorów. Cóż, spoglądając na model Sony trudno się mu dziwić.

Sony HT-ST5000 ma zapewniać kinowy, przestrzenny dźwięk wypełniający cały dom. Zwłaszcza, że soundbar Sony wykorzystuje technologię Dolby Atmos.

Sony HT-ST5000: co oferuje?

Sony HT-ST5000 / fot. Sony

Listwa głośnikowa oferuje wiele funkcji. Zrozumiałe jest (a nawet wymagane), by sprzęt oferował łączność poprzez Bluetooth. Dzięki tej ostatniej technologii możemy udostępniać muzykę przez głośniki soundbaru ze smartfona albo tableta. Co jeszcze zyskujesz?

    • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości
    • Technologię Dolby Atmos zapewniającą trójwymiarowy dźwięk przestrzenny
    • Technologię DSEE HX służącą poprawie jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji
    • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX,tryb ClearAudio+
Sony HT-ST5000
Sony HT-ST5000 / fot. Sony

Teraz możesz słuchać zupełnie nowego, realistycznego, kinowego dźwięku nawet we własnym domu. Technologia Dolby Atmos wypełni go dźwiękiem przestrzennym, który zapiera dech w piersi.
– Sony

Sony wygląda znakomicie, a jednostka niskotonowa i wysokotonowa umieszczone w jednym głośniku po prostu muszą wydobyć idealnie zgrany dźwięk w całym paśmie częstotliwości.
– Sony

Nasz komentarz

Tylko jaka będzie cena listwy głośnikowej z bezprzewodowym subwooferem? Na razie nie wiadomo. Zapewne większa, niż 1000 złotych. Jednak czy w tym przypadku nie lepiej dołożyć i kupić zestaw kina domowego z amplitunerem i drewnianymi kolumnami?

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *