Soundbar LG S75Q: dane techniczne

Soundbar LG S75Q to model ze średniej półki, który dostępny jest już w sklepach. Co warto wiedzieć o nowej listwie głośnikowej na 2022 rok? Jakie oferuje najważniejsze parametry techniczne?

Soundbar LG S75Q odznacza się bardzo przystępną ceną, a do tego oferuje naprawdę sporo. Zobacz jakie wykorzystuje technologie poprawy dźwięku i za ile możesz go mieć. Czy ten znajdzie się w najnowszym zestawieniu najlepsze soundbary 2022?

Soundbar LG S75Q: dane techniczne

Soundbar S75Q / fot. LG

Soundbar LG S75Q czarny – zobacz aktualne ceny

  • Liczba kanałów 3.1.2
  • Moc 380 W
  • Dekodery dźwięku Dolby Atmos, DTS X
  • Subwoofer w zestawie bezprzewodowy 200 W
  • Wejście HDMI 1
  • Wyjście HDMI 1
  • Wejście optyczne 1
  • Złącze USB 1
  • Kolor czarny

W katalogu soundbarów na 2022 rok, model LG S75Q znajduje się pomiędzy standardowymi listwami głośnikowymi, a modelami z flagowych serii. Jednak spoglądając na parametry techniczne faktycznie warto wziąć go pod uwagę. Po pierwsze oferuje moc całkowitą wynoszącą 380 W. Standardowo większość prostych telewizorów LED odznacza się wbudowanymi głośnikami o mocy 20 W, więc różnica będzie kolosalna. Po drugie listwa oferuje system dźwięku 3.1.2 oraz wsparcie najważniejszych technologii poprawy wrażeń Audio, w tym Dolby Atmos.

Dodatkowo soundbar LG jest wyposażony w zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału cyfrowego Meridian. Wytwarza ona szerokie pole dźwiękowe, podnosząc dźwięk do poziomu słuchu oraz zmienia dźwięk dwukanałowy na trzykanałowy bez żadnych zniekształceń.

Dźwięk 3.1.2 kanałowy, moc 380 W: soundbar LG S75Q pozwala cieszyć się ulubionymi systemami rozrywki z dźwiękiem przestrzennym.

Soundbar LG S75Q
Soundbar 2022 / fot. LG

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości z częstotliwościami próbkowania 96 kHz i 24-bitową głębią zapewnia dokładniejszy dźwięk i przyjemniejsze wrażenia słuchowe. Ciesz się muzyką tak, jak naprawdę chcieli tego artyści, dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia krystalicznie czystą dokładność.

Soundbar LG / fot. LG

Wystarczy podłączyć soundbar LG do telewizora LG i cieszyć się niesamowitym dźwiękiem, zapierającymi dech w piersiach obrazami i niezrównaną rozrywką. Soundbar LG, idealnie pasujący do telewizora LG, obsługuje tryb udostępniania dźwięku telewizora, który wykorzystuje procesor dźwięku telewizora LG do analizowania ulubionych treści i zapewnia wyraźniejszy, lepszy dźwięk. Od oglądania wiadomości po granie w gry — możesz w pełni wykorzystać swój telewizor LG.

Cena zakupu

Soundbar LG S75Q
LG S75Q / fot. LG

Soundbar LG S75Q czarny – zobacz aktualne ceny

Soundbar dostępny jest w wielu sklepach z elektroniką. W tym miesiącu cena jego zakupu zaczyna się od 1500 zł. Są też miejsca, które mają nowy model od LG znacznie drożej.

Źródło: LG, Ceneo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *