Soundbar LG S70TY: cena

Soundbar LG S70TY to nowoczesny sprzęt, który jest już w polskich sklepach. Elegancki design o wymiarach 950 x 63 x 115 mm oraz subwoofer o wymiarach 200 x 377 x 285 mm, doskonale wpasowują się w różne style wnętrzarskie. Ile trzeba za niego zapłacić?

Soundbar LG S70TY: cena
Soundbar LG S70TY / fot. LG

Niedawno informowaliśmy Was o nowym soundbarze LG S90TY, który niebawem pojawi się w sklepach. Jeśli natomiast szukasz prostego i taniego soundbara z oferty na 2024 rok, dostępnego już w sklepach, zobacz co oferuje LG S70TY i przede wszystkim ile kosztuje.

Urządzenie wykorzystuje technologię 3.1.1 kanałowego dźwięku z głośnikiem skierowanym do góry, co zwiększa realizm audio. LG Soundbar S70TY wykorzystuje zaawansowane technologie dźwiękowe takie jak Dolby Atmos® i DTS:X, oferując bogaty i wciągający dźwięk. AI Sound Pro firmy LG automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięku, zapewniając optymalną jakość audio dla każdego rodzaju treści.

Soundbar LG S70TY / fot. LG

Bezproblemowa integracja z telewizorami LG poprzez WOW Interface umożliwia łatwe sterowanie soundbarem. Dodatkowe funkcje obejmują Bluetooth 5.1, HDMI oraz opcję gotowości do pracy z bezprzewodowymi tylnymi głośnikami. LG Soundbar S70TY jest również zgodny z rozwiązaniami ekologicznymi, używając recyklingowanego plastiku i materiałów pochodzących z butelek plastikowych.

Soundbar LG S70TY: cena

Soundbar LG S70TY / fot. LG

SPRAWDŹ CENY: WSZYSTKIE TELEWIZORY NA CENEO

  • maj 2024 – cena od 1799 zł
  • cena czerwiec 2024 – od 1799 zł

Soundbar LG kupisz, m.in. w sklepach X-kom. Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualną cenę tego soundbara, żebyś mógł porównać jego cenę na przełomie kolejnych miesięcy.

Zobacz także:

Źródło: LG

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Specyfikacja techniczna wszystkich telewizorów

Co jeśli nie wiesz jaki telewizor kupić? Zapraszamy także do zapoznania się z danymi technicznymi wybranych modeli telewizorów. Przedstawiamy nie tylko ceny, ale także szczegółowe specyfikacje techniczne, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni telewizor do Twojego domu.

Wszystkie telewizory: specyfikacja techniczne

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Najlepsze soundbary

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących soundbarów! Poszukujesz idealnego modelu do 500, 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię jedynie i wyłącznie najlepsze soundbary?

Najlepsze soundbary TOP10

Nasze regularnie aktualizowane zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *